Kiedy konsola ma dosyć

ziombel

Użytkownik
Użytkownik
Witam.

Chciałbym się dowiedzieć, jak można rozpoznać, że konsola ma już dosyć ?
Mam namyśli czas grania na x'ie. Jak można rozpoznać, że juz jej wystarczy ?

Pozdrawiam
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Ona nigdy nie ma dosyć. Ona uwielbia jak się ją wykorzystuje cały czas:)
 

jack119

Użytkownik
Użytkownik
Zapytaj się jej ? :D

A na serio to nie wiem, bo jeszcze nie miałem jakiejś bardzo długiej sesji. Na pewno nie warto np. dawać jej godziny przerwy (lepiej niech luty będą ciągle rozgrzane, niż na zmianę ciepło i zimno). Niektórzy grają po kilkanaście godzin i nic się nie dzieje. Zadbaj o dobrą wentylację i będzie ok.
 

waski88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
konsola bedzie miala dosyc jak wyskoczy RROD wtedy ma dosyc :)
 

ziombel

Użytkownik
Użytkownik
Ona nigdy nie ma dosyć. Ona uwielbia jak się ją wykorzystuje cały czas:)
nie wątpie :D


Zapytaj się jej ? :D

A na serio to nie wiem, bo jeszcze nie miałem jakiejś bardzo długiej sesji. Na pewno nie warto np. dawać jej godziny przerwy (lepiej niech luty będą ciągle rozgrzane, niż na zmianę ciepło i zimno). Niektórzy grają po kilkanaście godzin i nic się nie dzieje. Zadbaj o dobrą wentylację i będzie ok.
Dobra, dzięks


konsola bedzie miala dosyc jak wyskoczy RROD wtedy ma dosyc :)
Ok, tylko własnie jak temu zapobiec


Znaczy nie wiem ile mozna tak jednorazowo grać na niej.
Jeśli tacka styłu (tam gdzie są podłączenia do kabli) jest ciepła, to znaczy, że nagrzana jest konsola, czy tylko ten kawałek tacki ?
Pytam, ponieważ jak tam było ciełpo, to sprwadzilem też inne strony i tam było elegancko, a i zasilacz również w miare zimny.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Graj ile Ci się chce to nie ma znaczenia, jak ma paść to możesz grać 5 minut i padnie. Nie ma czasu maksymalnego
 

Kamil24

Użytkownik
Użytkownik
Jak konsola sie przegrzeje to chyba zaswieca sie 2 diody !!
A tak ciezko okreslic kiedy ma dosc , wystarczy ze ma dobra wentylacje.
Ja gram czasami po 5h co jest malym wynikiem bo znam takich co graja po 10h :D i konsola nadal ma taka sama temperature.
Ale czasami warto sprawdzic czy nie jest bardzo goraca.
 
S

S3Bols

Guest
ma dosyć kiedy ci padnie a tak to może śmigać 24/7/365
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
Graj ile Ci się chce to nie ma znaczenia, jak ma paść to możesz grać 5 minut i padnie. Nie ma czasu maksymalnego

Święta prawda, ja grałem jednego dnia 6-7 godzin non stop i było wszystko wporządku, następnego dnia włączyłem i po 20 min. grania padła
 

ziombel

Użytkownik
Użytkownik
Jak konsola sie przegrzeje to chyba zaswieca sie 2 diody !!
Zaświęca się tam przy tym przycisku uruchamiania konsoli, tak ?

sry, ze takie noobowskie pytania :D
 

Qunik93

Użytkownik
Użytkownik
Tak przy uruchomieniu pokażą Ci się 2 diody co znaczy że konsola jest przegrzana.
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
nie 2 tylko 3

po drugie:u mnie konsolka chodzi 24/dobe(jak spie to jakies acziki sie same robia chociazby 5tys mil w midnight club-aklejenie pada i jazda w kolko) i sie nie przegrzewa


po 3:jak ma pasc to itak padnie,niema co sie przejmowac na zapas
 

swiatek94

Użytkownik
Użytkownik
Mój X360(Bez Falcona 203w) Chodzi bardzo długo czasem po 8/9 godzin i nic mu nie jest , tak jak ktoś napisał możesz włączyć X-a i pograć 5 min i dostaniesz ROD więc wg. mnie nie ma takiego czegoś jak limit .
 

ziombel

Użytkownik
Użytkownik
Ok, dzieki wielkie za wszystkie odpowiedzi.

Tylko jeszcze nurtuję mnie jedno pytanie:

Jeśli tacka styłu (tam gdzie są podłączenia do kabli) jest ciepła, to znaczy, że nagrzana jest konsola, czy tylko ten kawałek tacki ?
Pytam, ponieważ jak tam było ciełpo, to sprwadzilem też inne strony i tam było elegancko, a i zasilacz również w miare zimny.
 

ciora

Użytkownik
Użytkownik
tam jest zawsze goraco bo wiatraczki wyciagaja ciepłe powietrze z konsoli na zewnatrz
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
jezu po kiego sie przejmujesz normalne ze sie grzeje,a pc sie nie grzeje?i porownaj chlodzenie w pc do chlodzenia konsoli-.-
 

Fasto

Banned
Użytkownik
kiedy konsola ma dosyć ja gram po 5h dziennie a nawet się zdarzało 9 i nic się nie dzieję.
 

manhunt13

Użytkownik
Użytkownik
Moja chodzi od 12 do 14h i żyje :D Nawet gorąca nie jest (GoW2 i Madagascar także nie ma się na czym zmęczyć :D)
 

ziombel

Użytkownik
Użytkownik
tam jest zawsze goraco bo wiatraczki wyciagaja ciepłe powietrze z konsoli na zewnatrz
dzieki wielkie za info, o takie coś mi chodziło.

Pozdrawiam
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Moja konsola ma dosyc kiedy ja mam dosyc! ^^ A tak na powaznie to chyba jeszcze nie mialem okazji mocno przegrzac konsoli , teraz stoi w dosc przewiewnym miejscu i po ok 5 godzinach grania wydaje sie byc poprostu ciepla *mocniej grzeje sie u mnie dekoder posatu* :p

Spotkalem sie z wieloma opiniami , ze np laser w PS2 pada bardzo szybko jesli duzo sie gra na konsoli , konsole kupilem uzywana , chyba w 2004 roku i sluzy mi az do dzisiaj i nie mialem z nia zadnych problemow chociaz katowalem ja calymi dniami... o x360 tez duzo sie mowi , ze pojawiaja sie 3 czerwone diody ktore oznaczaja smierc konsoli.. no ale moze i tym razem mi sie poszczesci i moja konsola bedzie zyc dlugo i szczesliwie jak moja emerytka PS2 ^^
 

Do góry Bottom