1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kiedy LT 2.0???

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez freak10, Wrzesień 3, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. freak10

freak10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam posiadam LT+ tego pierwszego. czy opłaca mi sie teraz przerabiać na tego 1.9 czy lepiej poczekac na 2.0???

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  4. maxtro

maxtro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    czekaj bo i tak teraz nowe gry wychodzą w nowym formacie plików XGD3, więc przerobisz na 1.91 a za moment będziesz chciał 2.0

5. malpa534

malpa534 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ktora gra waszym zdaniem najszybciej wyjdzie z xgd3?

6. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala

Juz wyszla Driver

7. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Oprócz tego Dead Island i Warhammer nowy ma XGD3. Bez jtaga lub LT2.0 nie ma szans, żeby zagrać, a na nową przeróbkę się nie zapowiada na razie niestety.
    Mając LT1.91 dostaniesz możliwość pogrania w dość przeciętnego Bodycount i polską wersję Deus EX (ang śmiga na wszystkim).

8. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    jak mowi C4 soon;))

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    W grudniu popołudniu.

Jak będzie to owa informacja na pewno pojawi się tu na forum zapodana przez osoby szperające w newsach o xboxie 360.

Teraz ładnie przechodzić stare tytułu, a dopiero później martwić się o nowe - do tego czasu na pewno jakieś oficjalne konkretne info wyjdzie.

EDIT:
    mikul1991 zapomniałeś o Driver:SF. Zresztą każda gra która teraz wyjdzie będzie miała ten nowy format.

10. freak10

freak10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dostalem info ze do 2 tyg juz powinien byc nowy LT 2.0:)

11. brook1234

brook1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    skąd takie info od wujka z ameryki:) konkrety kolego a nie walisz słowa na wiatr

12. Samafolux

Samafolux Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ja doczytałem że nie tak szybko,priorytetem jest podobno JTAG,trochę czasu i zobaczymy.A swoją drogą żeby gry były po 10 dolarów to sprawa by się sama rozwiazała.Pozdrawiam

13. dawidek295

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    c4 sie odezwał
    i nic nie wspomniał że Jtag to priorytet lt2 jest napweno testowany w ten weekend odezwie się konkretniej jak zakończy testy liczmy ,że w ten poniedziałek

14. ZDZISIU222

ZDZISIU222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A ja czytałem że jak się wsadzi pirata z XGD3 do xboxa to wyrosną mu nogi i sam pobiegnie na policje złożyć zawiadomienie. Ludzie opamiętajcie się trochę! Jedynym wiarygodnym źródłem informacji odnośnie nowego FW jest strona C4eva, a nie żadne fora czy inne pierdoły.
    dawidek295
    Nic też nie wspomniał że odezwie się w weekend. Chyba że mój angielski jest na tak słabym poziomie. Ja tam tylko wyczytałem że trwają prace nad FW 0800 i tyle.

15. dawidek295

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    ale ja nie mówie ,że to przeczytałem na jego stronie tylko ,że być może tak jest;)) (wróże z fusów

16. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tomsi - nie zapomniałem o Driverze, ktoś po prostu o nim wspomniał:) Mam nadzieję. ze do miesiąca się uporają z LT2.0.

17. Darcik

Darcik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ciekawe rzeczy napisał dzisiaj OggyUK z teamu jungle na xbox-scene

Jeszcze niedawno temu był on w teamie z c4eva, wtedy planowali oni support wyłącznie dla kopii TŁOCZONYCH nie palonych. I z takim przeznaczeniem miał wyjść fw 0800 ripujący xgd3.
    Nośnik XGD3 nie jest możliwy do powielenia na płytę +dl 8.5gb (płyta +dl ma pojemność faktyczną 7.96gb a xgd3 8,07gb)

Więcej informacji nie zdradził, cała dyskusja: Lt+ 2.0 - Scenyx Entertainment Community

Oggy w kółko podkreśla słowo *was* bo w teamie już go nie ma, czyli mogło się coś zmienić ale nawet najnowsze logi z irca nie mówią nic ciekawego, owszem fw ripujący wyjdzie, iso będzie:

[2011-09-02 10:45PM UTC] #c4e <c4eva> new 0800 with xgd3 support coming as well

ale co do nagrywania, to jak widać od kwietnia, czyli halo reach xgd3 nie ma żadnego progresu:

[2011-09-02 10:55PM UTC] #fw <c4eva> burning is being investigated!

Wcale bym się nie zdziwił gdyby to był koniec LT, ew. początek gier na tłokach wysyłanych z chin przez xecutera (co pewnie nie nastąpi ze względu na reset glitch hack niedawno odkryty)
    Ewentualnie jak nie tłoki to xkey i jego kopie, które odpalą iso xgd3, to będzie koniec nowych fw.

18. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    @up
    Ze slimem bylo to samo. Płacz i zgrzytanie zębami, a na koniec wymyślili wiercenie w chipie :p wszystko jest do obejścia, także spokojnie czekajmy ns lt2.0

Tapatalkniete z asa

19. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Też mam już złe przeczucia co do tego nowego formatu nawet nie wiadomo jak nagrać potem taki obraz na DL'ke. Niepotrzebnie się pospieszyłem z tym i kupiłem 10 płytek.

20. dawidek295

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    nic nie bedzie źle obraz bedziemy pewnie patchowali w abgx jak z ap2.5 lt2 pewnie wyjdzie w tym miesiącu
    Pamiętam te czasy kiedy każdy mowł,że że ap2,5 i koniec piractwa a tu po 2tyg wyszedł lt+ i byłko ździwko jak każdy mógł grać;))

Edit
    a i jak było z tym cofaniem dasha każdy mowił oo to teraz co zrobie update xtreme zniknie i bedzie ofw a tu pojawił się 1.9 i po płaczu;))

21. ZDZISIU222

ZDZISIU222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    dawidek295
    Wiesz, w tym momencie problemem nie jest samo doprowadzenie, aby kopie z XGD3 dało się odpalić, bo to pewnie pestka. Największym problemem (przynajmniej wg. mnie) jest w tym momencie zrobienie FW 0800 który pozwalałby wypalać gry z XGD3 na normalnej płycie DL. Jak dla mnie nie ma sensu dyskutować, rozmyślać bo to do niczego nie prowadzi. Trzeba czekać co powie C4eva.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum