1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kiedy możemy spodziewać się obniżek cen PS4 i Xboksa One?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 6, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

PS4 i Xbox One są już od kilku miesięcy na rynku, więc część osób zaczęła się zastanawiać czy możliwa jest obniżka cen nowych konsol. Sprawę tę postanowiło skomentować EA.

Serwis Gamestop donosi, że jest to raczej mało prawdopodobne. Powołuje się przy tym na słowa Blake'a Jorgensena, odpowiedzialnego w firmie Elektroników za finanse.

Biorąc pod uwagę fakt, że PS4 sprzedaje się znakomicie (6 milionów), a Microsoft też nie może specjalnie kręcić nosem na popyt Xboksa One, o obniżkach cen żaden z gigantów zapewne nie chce nawet słyszeć. Polscy gracze są przyzwyczajeni do nieco innego scenariusza z racji tego, że na starcie nowe konsole straszyły zazwyczaj cenami, które spadały do przyzwoitego poziomu dopiero w kolejnych miesiącach. Wystarczy wspomnieć słynne 2700 złotych brutto, które trzeba było wyłożyć na PS2. W przypadku PS4 cena na naszym rynku nie była na całe szczęście zaporowa. ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Polska to nie Ameryka tu sie zarabia 1200 do ręki natomiast tam 500 $ na tydzień różnica ogromna, więc większość szarych ludzi mieszkających w Polsce cena nowych konsol powala na kolana

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP
    I dlatego większość tych osób kupi taką konsolę jak już 1-3 lata będzie na rynku.. Bądź jak to jeszcze dzisiaj ma miejsce w momencie, gdzie praktycznie generacja już się kończy.. (ceny jakoś nie idą super w dół, a powinny pójść).

Zresztą sam powiedziałeś to jest POLSKA <--- a to stwierdzenie tłumaczy całe zło :D

Obniżki :D hehe obniżki są tylko w Ameryce :D. Tam ludzie biwakują przed sklepami by dostać coś za 50% mniej.. A u nas to zwykły chwyt marketingowy na szybach naklejki -80%, -50%, a te rzeczy tak i tak kosztują parę "stów".. Więc jakim cudem coś, co kosztowało 480 zł przy promocji -50% kosztuje 380zł :D. Albo najlepiej tydzień przed promocją dać znacznie wyższą cenę, a po tygodniu zrobić promocję na ten dzień dając niby -50% i powracając do ceny która była 2 tygodnie temu :D

Robiłem w wielkich marketach i wiem jak nabijają biednych ludzi w wałek.. Ludzi przyciągają tylko te napisy "TANIEJ, PROMOCJA itp.". Ile razy było, że produkt był znacznie tańszy niż jeżeli jego cena w "promocji"..

4 użytkowników lubi ten post.
  5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Co ty masz z tym 1200zl, tyle zarabiasz? Wiec nie jest tak źle, jak kupiles xbox one. Trzeba pomyśleć na reforma 500zl na miesiąc jak każdego stać na konsole to cos tu nie tak jest... w kazdym temacie tylko narzekać potrafisz jak to źle zarabiasz..

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4

6. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Ja jestem ciekaw jaka cena będzie jak konsola zadebiutuje u nas plotki głoszą, że to może być październik. Jak by kosztowała te 2000 - 2200 jak to ma miejsce np. w ultimie czy kilku innych sklepach to się skusze, ale czas pokarze jak będzie.

7. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Nie wiem kolego o jaką konsolę Ci chodzi ale u mnie w mieście w media PS4 kupisz bez gry za 1799 a z grą "killzone" 1999 ;d
    Pewnie za one krzykną 2100-2200 ;d

8. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    No jeśli konsola ma zadebiutować dopiero w naszym kraju to chyba oczywiste, że chodzi o XO. PS4 mnie nie interesuje na obecną chwilę.

9. Onicniepytaj

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie wiem gdzie ty mieszkasz.. Ale u mnie jest tak samo, ludzie tyle zarabiają, a niektórzy nawet mniej.. Bo jak nie potrafią nigdzie znaleźć pracy i nie mają <26 lat to lecą na staż (o ile uda im się dostać) i wtedy maksymalnie dostaniesz około 980zł.
    Chcesz więcej zarabiać to musisz być albo: brygadzistą, majstrem, zastępcą kierownika, kierownikiem.. Znam masę ludzi którzy mają masę uprawnień typu: do 1 kV, do 15 kV, na biogaz i multum innych uprawnień + pokaźny staż pracy i zarabiają trochę więcej niż te 1200 zł

Takie jest życie.. Znam kolesia który jest z Gdańska i jak widział ile się zarabia tutaj u mnie w mieście(w tych rejonach), a ile u niego to był bliski załamania..

U mnie w mieście jest fabryka gdzie dają ci 980 zł do ręki (o ile zatrudnią Cię..) i jak Ci się nie podoba to nara, będzie kolejna osoba która będzie robić za te 980 zł.

Taki przykład sprawdź sobie np. ceny samochodów u nas na Śląsku, a ceny samochodów u Was (o ile jesteś) z Bielska. Za tą samą kwotę dostanę znacznie młodszy i lepszy samochód niż u Nas.

--------------------------

Obniżki cen o ile będą u Nas to nie tak szybko.. Zresztą tak i tak kto ma zajafke na którąkolwiek z tych konsol to ją tak i tak kupi nie ważne za ile.. Ja tam z chęcią poczytam wasze opinie o tych konsolach, o ile będziecie już je mieć :)

10. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Tak tyle zarabiałem jak mieszkałem w Polsce i większość ludzi tu tyle zarabia jak Ty zarabiasz więcej to się ciesz, ale wiedz że za te 1200 trudno żyć, na szczęście nie mieszkam już w tym biednym kraju i nie mam zamiaru tam wracać, tu gdzie jestem taki xbox one to dla mnie tydzień pracy a w Polsce musiał bym 2 miesiące robić

1 osoba to lubi.
  11. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jakaś masakra minimalna stawka na umowe o pracę netto 1227zl. To ja nie wiem jak wy pracujecie na czarno? Ludzie szanujcie się

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

12. Onicniepytaj

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    No niestety.. Chcesz cokolwiek zarobić to będziesz i za tyle robił.. W końcu musisz jakoś zapłacić za mieszkanie, rachunki itd. i do tego jak masz dzieci to masz po prostu ciężki orzech do zgryzienia (szanowaniem się nie zapłacisz za nic ;/).
    Takie są warunki.. Chyba, że jakimś cudem jesteś może górnikiem (a raczej udało ci się dostać na kopalnię -znajomości- o ile jeszcze jest czynna :D) i wtedy dostajesz do łapy co najmniej ~1800 zł.

Zresztą wszystkie te duże zakłady zamykają itp itd.. To i miejsca pracy idą w pole.. Rodzice mi zawsze mówią jak to było te kilkadziesiąt lat do tyłu. Przeszło się przez ulicę i już była praca. Były fabryki itp itd. A teraz są one burzone albo są to budynki, które straszą pustością..

Ja akurat na czarno nie robię. Po prostu nie mam jeszcze rodziny.. Chociaż powoli trzeba było by myśleć pod tym właśnie kierunkiem.

o M a c z 0 S
    Hehe jak masz rodzinę to niestety ponad 2 miesiące. A później nie daj Boże coś ci wyskoczy jakaś choroba czy coś.. To kopiesz sobie do 4 liter, że zakupiłeś coś co defakto ma znacznie mniejszą wartość niż jeżeli to co teraz byś potrzebował..
    Też chciałbym się urwać z tej rzeczywistości, którą znam i zwie "POLSKA"..

-------

Jestem ciekaw czy XO zadebiutuje jeszcze przed świętami.. Albo jakoś spowolnią premierę w PL.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum