1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kiedy można kupić?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wojtektonie, Sierpień 21, 2011.

1. wojtektonie

wojtektonie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    27 czerwca kupiłem na allegro konto z 2 grami: Alanem i Assassinem. Przeniosłem licencje.

I teraz moje pytanie: kiedy mogę kupić kolejne konto?

Czytałem na forum tutaj różne wypowiedzi: że po miesiącu, że po 3, lub też dopiero po roku. Dlatego pytam jak to jest z tą licencją.

Dzięki za każda odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    konto możesz kupić kiedy chcesz. licencje na gry z danego konta możesz przenosić raz na 4 miesiące.

4. wojtektonie

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Czyli dopiero w okolicach 27 października będzie można przepisać licencje. Ok, wstrzymam sie zatem z zakupem, bo po co mi konto jak nie będę mógł pograć.

5. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    to nie tak. jeśli kupujesz konto z grami to przenosisz licencje na swoją konsolę i już. możesz kupić np 10 kont i z każdego przenieść licencje na swoją konsolę. ale jeśli byś chciał PONOWNIE przenieść licencję np na konsolę kolegi albo na jakąś inną to dopiero za 4 miesiące.

6. wojtektonie

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Teraz już rozumiem.

W takim razie kupuję konto i ściągam :)
    Dzięki za pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum