1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kiedy najlepiej grać ONLINE ( w jakich godzinach)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez crash5, Kwiecień 11, 2011.

1. crash5

crash5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mianowicie tak jak w temacie. Jakie pory są najlepsze kiedy jest najwięcej ludzi i niema lagów. Odkryłem , że w FIFA 11 grając późno o 3 rano są lagi , i myślę , że to może być spowodowane Amerykanami , tak o o 21 jest super z kolei. Natomiast COD Black Ops to w nocy właśnie najlepiej ;/ sam nie wiem. Sorka , że w przykładzie podałem te gry , ale narazie tylko takie posiadam. Jak sądzicie kiedy jest najlepsza pora na granie online i kiedy wy gracie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lukos

Lukos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Blok
    Ja gram o różnych porach w różne tytuły po sieci XBL i praktycznie nie mam żadnych lagów - sporadycznie zdarza mi się to grając w BC2 ale wtedy wystarczy zmienić mapę i wszystko hula. Jakieś pół roku temu grając w HALO 3 często lagowało bo ludziów jak mrówków ;)

4. rudy1994r

rudy1994r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opole/Byczyna
    Internet dostarcza Ci jakaś osiedlówka, czy kto?

5. Kagekun

Kagekun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak chcesz wiedzieć to w ameryce jest 6 godzin do tyłu, więc najwięcej ludzi z tego kraju znajdziesz po naszej północy :)

6. w!lq

w!lq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Grywam głównie wieczorami, sprawdziłem do tej pory BFBC2, RDR i COD4 - brak lagów (jak na razie). W weekend w ciągu dnia również nie było problemów. Na razie gram niecały miesiąc po sieci, więc nie za wiele ... zobaczymy z czasem czy się pojawią lagi.

7. przemo55

przemo55 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Najwięcej ludzi gra w naszych godzinach nocnych. W halo reach przykładowo jest to kilkukrotna różnica. Ale lagów i tak nie doświadczam, jedynie szybciej znajduje mi graczy do gry. Wszystko zależy od łącza

8. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Nigdy nie spotkałem się z czymś takim że wbijam na serwer i ktoś laguje. Wszystko zależy od twojego neta, gram o każdej godzinie. Czasem w robocie od 8, a czasem od 23-24 i zero lagów.

9. Duster1

Duster1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Te osoby, które mówią , że nie mają lagów chyba nigdy w GoW 2 nie grały.

10. rudy1994r

rudy1994r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opole/Byczyna
    Grałem w GoW2 w różnych godzinach dnia i lagów nie miałem.

Wszystko zależy od dostawcy internetu i architektury dostarczania łącza, a nie od ilości ludzi w sieci XBL.

11. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Spójrz na sygnaturkę, otwórz ja i sprawdź czy nie mam GOW 2 - wtedy pogadamy. Jak masz lagi, to wina twojego neta. Chyba że o czymś nie wiem i jestem farciarzem że od roku ani razu nie miałem lagów.

12. Duster1

Duster1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Spoko. A może to wina kodu gry? Nie żeby coś koledzy, ale GoW 2 jest znany ze swoich lagów i akcji typu strzelam komuś w ryj z shotguna w plecy, a potem komunikat, że ja nie żyję. Już nie powiem, że większość gier ma lagi , ale w tych lepiej zaprogramowanych widać to bardzo rzadko. Znaczy się każda gra ma tak na prawdę lagi , bo przecież przekazywanie informacji zabiera czas , ale w mnóstwie tego nie widać. Polecam zagrać kiedyś z jakimiś Azjatami (którzy hostują) i wtedy ładnie widać .

Wczytywanie...

Poleć forum