1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kiedy nowy live update

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zibby13, Sierpień 11, 2011.

1. zibby13

zibby13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Orientujecie sie kiedy bedzie kolejna aktualizacja dla xboxa? Chcialem przerobic konsole ale najzwyczajniej w swiecie nie wiem czy mi sie oplaca

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wyindywidualizowany

Wyindywidualizowany Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sala Samobójców :D
    Jeżeli dajesz komuś do przerobienia za kaskę to ja bym poczekał no chyba, że grasz głównie w gry AP25(mw2, blackops, fable 3, hot pursuit). Sądzę, iż następna aktualka będzie wrzesień/październik (napewno bf3 i mw3 będą miały nowe zabezpieczenia).

4. zibby13

zibby13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A gdzies na forum mi sie kojarzy ze na forum pisalo cos o koncu sierpnia i da dostep do youtube i cos tam jeszcze,nie wiecie kiedy ma byc?

5. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
  6. Wujek WilQ

Wujek WilQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory ( Śląsk )
    @młody
    Ma być zmieniony cały wygląd dasha ale przecież to tak niewiele :) Na pewno będzie fala banów dla oflagowanych konsoli to macie jak w banku :)

7. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Po pierwsze to mlody:)
    ..a tak na serio to skąd pomysł z tą falą banów - czemu dopiero teraz?
    Ja mam flagę od kiedy wyszły zabezpieczenia AP i bana nie widać:) - nie mówie że będzie tak do końca świata ale czemu akurat teraz?:D
    "znaczącego" - chodziło mi że nie będzie wprowadzać żadnych nowych AP i nie trzeba będzie wrzucać nowego FW do napędu itd. (chociaż podkreślam że na 100% będzie wiadomo dopiero jak wyjdzie aktu...)

Wczytywanie...

Poleć forum