1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kiedy pojawi się Tony Hawk’s Pro Skater HD?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Maj 8, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Nie wiemy, jak Wy, ale ja nie mogę doczekać się Tony Hawk’s Pro Skater HD. A do czerwca jeszcze trochę...

Właśnie w tym wakacyjnym miesiącu Tony Hawk's Pro Skater HD się pojawi. Nie znamy dnia ani godziny, ale na tę chwilę możemy być pewni, że właśnie w czerwcu odświeżony zestaw trafi na nasze konsole.

Co ciekawe, nie poinformował o tym wydawca (dlatego też nie znamy dokładnego terminu), tylko sam Tony Hawk, który na swoim Twitterze wyjawił, że fani czesania tricków wirtualnej na desce w czerwcu będą mieli swoje święto.

Tony Hawk's Pro Skater HD ma kosztować mniej niż 50 zł. Na razie potwierdzono jedynie wersję na konsole, ale niewykluczone, że pojawi się także pecetowa edycja. W każdym razie fani nalegają, a Tony również ma na to ochotę...

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Mimo że nie lubię takich remake'ów, to na tą gierkę możliwe że się skuszę, THPS2 to esencja mojego dzieciństwa ;P

1 osoba to lubi.
  4. Mohaa90

Mohaa90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Szczecin
    THPS2 i THPS3 to pierwsze gry które włączyłem na Szaraku, łezka się kręci. ;)
    Mam nadzieję, klimat oldshoolu bedzie zachowany.

5. MartiiPL

MartiiPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bolesławiec
    Kiedyś sie maniaczyło :D pamietam ze dalo sie spider manem smigac w thps 2

6. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia: