1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kiedy Przerobić ??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Hlebec, Lipiec 12, 2009.

1. Hlebec

Hlebec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    chcę przerzucić się z PS3 na to "lepsze" jak mowi dużo ludzi i kupić sobie X'a Premium :) z tego co widziałem osobiście to nie różnią się zbytnio te konsole grafiką a X według mnie jest troche lepszy ... popełniłem błąd kupując PS'a bo myślałem że będzie tak fajnie jak z dwoma wcześniejszymi ale sie rozczarowałem ;/
    grająć u kumpla stwierdziłem że jest taki jakiś bardziej dla mnie ;) uwiódł mnie pad :D dla mnie bomba ;P
    a wracając do tematu ... z tego co wiem to jest Gold na miecha za "free" na początku , ale przy przeróbce można zebrać bana na konsole a tego bym nie chciał chociaż na tym "darmowym" abonamencie ;P
    także pytam czy lepiej przerobić po tym miesiącu czy od razu po kupnie :) ??
    jeśli od razu to jakie ryzyko że mnie wykminią ??

z góry dzieki za odpowiedź :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. dziewczyna

dziewczyna Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Podkarpacie
    1 miesiąc golda jest na 3 pierwsze założone konta - 3 razy 1 miesiąc

Pytasz czy przerabiać po stracie konta gold? A w co przez ten miesiąc będziesz grał. Chyba że kupisz jakieś oryginalne gierki to tak.
    Moim zdanie jeśli chcesz przerobioną konsole to od razu kup przerobioną z allegro na pewno będzie coś taniej niż w sklepie:)
    M$ rozdaje bany falami i nigdy nie wiadomo kiedy to jest. Jeśli nie będziesz grał w gry przed premierą i dobrze nagrywał gierki to szanse, że dostaniesz bana są małe, ale zawsze jakieś *** Niektórzy na stronce od początku grają na przeróbkach i do dziś nie mają banana :)

4. Sense1

Sense1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Przerobić możesz w każdej chwili ;P O ile mi wiadomo ryzyko jest takie samo zarówno na goldzie jak na silverze ;P Wystarczy być podłączonym do neta i już się możesz załapać na banana. Ponoć zawsze najnowsze Ixtreme chroni przed banem ^^ Więc jak przerobisz sobie na 1.6 to nie powinieneś dostać...

5. McFly2305

McFly2305 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja grałem na tym miesięcznym koncie GOLD i nic się nie stało ;P A konsole miałem już przerobioną.

6. esv

esv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Silent Hill
    To zleży od Ciebie możesz przerobić albo nie.Co do wykrycia zależy jakim iextrem go przerobisz na v1.51 i v1.6 masz jak największe szanse by nie dostać bana.Wszystko zależy też czy będziesz mieć jakieś gierki oryginalne żeby wykorzystać tego golda...
    Powiem Ci jeszcze jak ze mną było ja kupiłem od razu przerobionego, bana nie mam do dziś także wybór i tak ostateczny będzie należał do Ciebie:)

7. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    To bez różnicy kiedy przerobisz bany są dawane FALOWO wiec na pewno w ten pierwszy miesiąc nie dostaniesz chyba ze akurat będzie fala.

8. Hlebec

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    oryginalne gry bede miał napewno jakieś ;P (kumple lub przypływ many :D )
    ale właśnie dlatego sie na X'a chce przerzucić bo tańszy w eksploatacji niż PS :)
    także dzięki za odpowiedź :)
    acha ... jeszcze jedno :) czym sie różni ten GOLD od SILVERA ??? :)

9. doni29

doni29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak widać wszystko zależy szczęścia ?! ja mam 1.51. i zapytanie powyżej w tematach jeśli ktoś zna odp proszę o porade pozdrawiam

10. himus11

himus11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Witam na 3 pierwszych profilach masz konto gold na miesiąc za darmo.Ja xboxa przerobilem po kilku miesiącach.Jesli masz najnowszy iextreme ban jest mało prawdopodobny oczywiście kopie gry musisz odpowiednio przygotować ale to już na forum poszukaj.Pozdro

11. igorro

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Powtórzę żeby nie było niepewności OD RAZU na pewno nie dostaniesz bana chyba ze akurat będzie FALA banów. I nawet jeśli będziesz miał najnowsze ixtreme to nie daje to pewnosci ze bana nie dostaniesz!

12. Hlebec

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jak to mogę wyczaić kiedy ta fala jest ?:)
    czy oni to robią tak kiedy im się chce ??

13. igorro

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Raczej będzie pod koniec roku.

14. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia: