1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kiedy skype i explorer w x360?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wujot90, Lipiec 27, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. wujot90

wujot90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, mam nadzieje że wybrałem odpowiedni dział do założenia tego tematu.Od dawna mówi się a w zasadzie mówiono o tym że na konsole xbox 360 wejdzie skype, od niedawna również mówi się o internet explorer.W zeszłym roku pod koniec przewinął się nawet wątek na tym forum że na konsole wejdzie tvn player.Minęło troche czasu a nic z tych programów na konsolach nie mamy.Dla większości z Was to nie przydatne na konsoli, ale mi się by np skype bardzo przydał w rozmowach ze znajomymi z zagranicy chociażby przez kinecta, dlatego chciałem Was zapytać czy ktoś coś wie na temat tego kiedy ewentualnie wyżej wymienione programy miały by wejść na xboxa?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Eric.

Eric. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Prawdopodobnie od Jesiennego dasha.

Zatapalkowane z Neo V

4. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak wejdzie Explorer i Skype, to będzie coś dzięki czemu więcej ludzi przychyli się do konsol. :)

5. milosz0306

milosz0306 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    a czy jak wtedy to zaaktualizuje zeby byl skype.i IE to nie usunie przerobki ?

Wysłane z mojego Gio za pomocą Taptalk 2 !

6. multicreeper

multicreeper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dolnośląskie
    Internet exploler- jesienny dashboard skype- może w jesiennym ale nic niewiadomo.

7. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    nie wiadomo jeszcze nie ma dasha nowego więc nikt nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie :)

8. mikkar

mikkar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Trzemeszno
    Witam.
    Jest juz beta nowego dasha 16901.Ma w sobie IE ale skype nie widzialem.Pewnie tak jak pisal wyzej wejdzie do aktualizacji na jesien.
    IE nic specjalnego:) ruszasz ciekawym kursorem w ksztalcie zielonego zegarka po ekranie albo kinectem za pomoca rak:)
    Wole chroma na swoim laptopie:))Ale ciekawe jak to sie wszystko rozwinie:)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum