1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kiedy skype i explorer w x360?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wujot90, Lipiec 27, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. wujot90

wujot90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, mam nadzieje że wybrałem odpowiedni dział do założenia tego tematu.Od dawna mówi się a w zasadzie mówiono o tym że na konsole xbox 360 wejdzie skype, od niedawna również mówi się o internet explorer.W zeszłym roku pod koniec przewinął się nawet wątek na tym forum że na konsole wejdzie tvn player.Minęło troche czasu a nic z tych programów na konsolach nie mamy.Dla większości z Was to nie przydatne na konsoli, ale mi się by np skype bardzo przydał w rozmowach ze znajomymi z zagranicy chociażby przez kinecta, dlatego chciałem Was zapytać czy ktoś coś wie na temat tego kiedy ewentualnie wyżej wymienione programy miały by wejść na xboxa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Eric.

Eric. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Prawdopodobnie od Jesiennego dasha.

Zatapalkowane z Neo V

4. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak wejdzie Explorer i Skype, to będzie coś dzięki czemu więcej ludzi przychyli się do konsol. :)

5. milosz0306

milosz0306 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    a czy jak wtedy to zaaktualizuje zeby byl skype.i IE to nie usunie przerobki ?

Wysłane z mojego Gio za pomocą Taptalk 2 !

6. multicreeper

multicreeper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dolnośląskie
    Internet exploler- jesienny dashboard skype- może w jesiennym ale nic niewiadomo.

7. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    nie wiadomo jeszcze nie ma dasha nowego więc nikt nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie :)

8. mikkar

mikkar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Trzemeszno
    Witam.
    Jest juz beta nowego dasha 16901.Ma w sobie IE ale skype nie widzialem.Pewnie tak jak pisal wyzej wejdzie do aktualizacji na jesien.
    IE nic specjalnego:) ruszasz ciekawym kursorem w ksztalcie zielonego zegarka po ekranie albo kinectem za pomoca rak:)
    Wole chroma na swoim laptopie:))Ale ciekawe jak to sie wszystko rozwinie:)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum