1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kiedy ta zapowiedx od M$??

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez dawidek295, Luty 24, 2011.

1. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    seimka dzisaj miała być zapowiedx czegoś od M$ na xboxa360 dlaczego nic jeszcze nie ma??

2. Lotnik421 Xbox One

3. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Jak będzie to napiszę stosownego newsa. Poza tym strefa czasowa w US jest inna niż w PL. Może pojawić się nawet o 2-3 w nocy u nas.

4. ratajczak1503

ratajczak1503 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jakuszowice
    Racja tem jest dopiero przedpołudnie, więc myślę, że grę ogłoszą popołudniu Amerykańskiego czasu, więc u nas powinno być późnym wieczorem.

5. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    to to ja wiem ,że jestn u nich jeszcze rano;)) ale o tym sie zapomina jak sie nie umie doczekać;))
    @edit
    lol dalej nic nie ma a polygamiapowiedziała co było na konferencji i wspomnieli tylko o tym że w crysisie 2 bedzie poziom dla kinecta czy to jest ta tajemnica jak tak to epic fail a moze nie mogą o tym mowić??;))

Wczytywanie...

Poleć forum