1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kiedy zadebiutuje Mafia II?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Bazajaytee, Grudzień 18, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Znamy przybliżony termin wydania Mafii II. Został ujawniony przez wydawcę w trakcie spotkania z inwestorami.

Mamy dobre wieści dla osób, które z niecierpliwością oczekują premiery Mafia II. Strauss Zelnick, szef firmy Take-Two, odpowiedzialnej za jej dystrybucję poinformował inwestorów, że wspomniany tytuł zadebiutuje na rynku pod koniec trzeciego kwartału roku fiskalnego firmy. Zatem gra pojawi się na sklepowych półkach nie później, niż 31 lipca przyszłego roku. Ostatnie informacje na temat daty wydania Mafii II pochodzą z początku grudnia, kiedy to ujawniono, że Mafia II ma ujrzeć światło dzienne w pierwszej połowie 2010.

Mafii II raczej nikomu przedstawiać nie trzeba. Mamy tutaj do czynienia z drugą grą z tytułowej serii, która nie jest jednak kontynuacją poprzedniczki, wydanej w 2002 roku z podtytułem The City of Lost Heaven. Tym razem bohaterem nie jest Tommy Angelo (z wiadomych powodów - przynajmniej dla tych graczy, którzy ukończyli pierwowzór), lecz Vito Scaletti. Akcja "dwójki" rozgrywa się po II wojnie światowej, w 1946 roku w fikcyjnym Empire City, stylizowanym na Nowy Jork. Na gracza czeka oczywiście schemat "od zera do bohatera" i spora ilość misji, które - w odróżnieniu od tych z właściwej Mafii - pozwalają na większą swobodę działania.

Mafia II zostanie wydana na komputerach osobistych i konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3. Warto dodać, że wersja na pierwszą z wymienionych platform ma generować oprawę wizualną wyłącznie w DirectX 9.0c, o czym poinformowano podczas targów gamescom 2009. Jednak mimo to oprawa wizualna prezentuje się bardzo okazale - można się o tym przekonać, oglądając ponad dwudziestominutowy film z rozgrywki.

Kiedy zadebiutuje Mafia II? - gram.pl

Link do filmu: http://www.youtube.com/watch?v=ixJemURS5Wk

2. Lotnik421 Xbox One

3. Roller

Roller Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kurczę. Myślałem że gra wyjdzie w lutym jakoś, a tu jeszcze tyle czekania....

4. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jeszcze nie dawno ktoś pisał na forum, że premiera Mafii 2 nie zostanie przesunięta i ma wyjść w lutym, a w tym news że dopiero w lipcu :( ahh, te ploty...

5. Alf1966

Alf1966 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    Ehh szkoda, a tak się napaliłem. No trudno do czasu Mafii 2 wyjdzie pełno fajnych gierek, a ja wolę żeby grę robili dłużej, ale żeby była lepiej dopracowana.

6. michal172

michal172 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krzeszowice
    kurde przecież nie dawno czytałem żę ma być w lutym już kasę za czołem zbierać a tu lipa mam nadzieje że to jakieś nie porozumienie

7. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Szkoda, że trzeba jeszcze tyle czekac.

8. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    `ma generować oprawę wizualną wyłącznie w DirectX 9.0c` bardzo mnie to cieszy, znaczy to że Take-Two mocno wzięło się za optymalizację:)
    może dlatego premiera została przesunięta. A tak poza tym to mamy dużo ciekawych premier w przyszłym roku:D

9. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    pewnie myślą, że stworzą markę konkurującą z GTA . niedoczekanie...

10. Kisiel_i_Ciastka

Kisiel_i_Ciastka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chojna
    Wg mnie to jakaś plota. Gra jest oficjalnie zapowiedziana na Luty 2010 a tu jakaś jedna informacja że przesunięta. Inne serwisy tez by o tym pisały a tam cisza. Więc dla mnie to tylko zwykła plota.

@Mnih
    Pewnie że niedoczekanie :D GTA może stopy całować dla tego tytułu :)

11. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    oby znowu nie zmienili premiery, mam nadzieje że wyjdzie wcześniej niż w lipcu

12. tkn

tkn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
    Niestety to prawda w ostatnim sprawozdaniu finansowym Take-Two zapowiedziało premierę Mafii 2 w trzecim kwartale roku fiskalnego to jest termin od 1 maja do 31 lipca 2010 r. no szkoda trochę, ale nie ma co narzekać w końcu i tak wyjdzie :)

13. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Mafia miała w sobie urok, fabułę lepszą niż większość filmów, niesamowitą grafikę i płynność jak na tamte czasy. Mam nadzieję, że teraz też tak będzie i osiem lat czekania na nową część nie pójdzie na marne. Ciekawe czy zrobią remake Mafii na konsole :p

14. Galba

Galba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No to trochę poczekamy jeszcze:( ale miejmy nadzieję,że nas przez to nie zawiedzie :p Że będzie godna poprzedniczki :p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum