1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kiepski obraz na monitorze (tv)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Earizer, Czerwiec 7, 2010.

1. Earizer

Earizer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ponieważ jestem nowym użytkownikiem forum, więc kultura wymaga się przedstawić, więc witam Wszystkich.

Przejdźmy do tematu.

Gdy podłączam konsole do starego tv (zwykły z przed kilkudziesięciu lat) to mam normalny obraz jak na taki tv. To samo mam jak podłączam go do plazmy, ale problem tkwi w tym, że jak podłączam do monitora z funkcja tv (full hd i takie tam bajery, nvm) to mam taki zamazany, po prostu kiepska ostrość, jakość jakiś rozciągnięty. Podłączam przez euro złącze.
    http://www.gvcnet.pl/?id=7756 tuta dane tego monitora.
    Posiadam konsole xbox 360 premium

I jeszcze jedno, jak włączyć HDTV na przełączniku w kablu od konsoli?

Czego to może być wina?

@edit
    To skoro mówisz, że to pomoże, to który z tych kabli będzie najlepszy( nie znam się na tym więc liczę na was)

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=xbox+hdmi&change_view=1&order=p

@do KubexRIO

na kablu jest przełącznik TV i HDTV a co do tego, że mam wybrać hdmi to nie wiem gdzie w moim poscie coś takiego wyczytałeś, że mam taki kabel ?

@edit
    wszystko już działa ale z tym kablem hdmi jak ktoś się zna to niech wybierze mi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Podłącz konsole przez hdmi, obraz bedzie najlepszej jakości.

4. KubexRIO

KubexRIO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Żadnego przełącznika na konsoli nie ma, podłączasz kabel i już. Tylko na wejściu w tv musisz wybrać hdmi ; )

Wczytywanie...

Poleć forum