1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kiepski Obraz

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez santel, Styczeń 21, 2012.

1. santel

santel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam od wczoraj mam Tv Sharpa i podlączyłem konsole ,natomiast obraz nie jest zbyt bardzo dobry ,podłączyłem kabelek gdzie sa dwa kolory czerwone ,jedno zielone ,jedno niebieki ,jedno białe oraz jedno żółte które nie mam gdzie podpiąć ,ponieważ takiego kolorku nie posiadam .
    Z ciekawości wziołem takowy kabel od monitora ,a efekt bardzo dobry ,natomiast brak głosu sie pojawił ; x
    KABEL VGA XBOX 360 GOLD PLATED CRV LCD PLAZMA HD (2053967113) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dareckas

dareckas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wałbrzych
    Najlepiej podłącz przez HDMI, najlepsza jakość obrazu

4. ciumciok

ciumciok Użytkownik Użytkownik