1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kiepskie krawędzie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez milczar111, Lipiec 21, 2010.

1. milczar111

milczar111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam mam jakiś dziwny problem z grafika w grach. W grach są nie wygładzone krawędzie. Nie wiem czy to wina ustawień? Proszę o jakieś rady. Zamieszczam kilka fotek. Tylko proszę nie patrzeć na jakość zdjęcia a na krawędzie modeli.

ImageShack(TM) slideshow

Zdjęcia z gier Metro i Gta. Najnowszy Lt

2. Lotnik421 Xbox One

3. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Grasz na HDMI czy AV?
    Krawędzie mogą być źle wygładzone gdyż o ile mi wiadomo konsola nie posiada takiej opcji ;) jak wygładzanie krawędzi. Usiądz nieco dalej od telewizora a obraz będzie na pewno lepszy :)

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  5. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    konsola posiada taką opcje jak "wygładzanie krawędzi", choć nazywa się to raczej Antyaliasingiem :D
    , w tej generacji konsol jest on bardzo słaby, ponieważ do tego trzeba mocy obliczeniowej, a nasze konsole itak już ledwo wyrabiają, to norma w aktualnie najnowszych konsolach, oczywiście są wyjątki, gry które nie wymagają dużo zazwyczaj mają większą rozdzielczość/lepszy aa, lub też jeśli jest tragicznie, to producenci ładują do gry mase blura, by jakoś to wyglądało :p czego na komputerze nie uświadczymy w takim stopniu, daje ci link do listy gier na xboxa360 i ps3, możesz tam sprawdzić sobie w jakiej rozdzielczości natywnej są gry, oraz jaki antyaliasing w nich działa :)
    List of Rendering Resolutions + basics on hardware scaling, MSAA, framebuffers - Beyond3D Forum

Ps. powiem ci, że jeżeli się przeniosłeś z komputera to takie odczucia są niestety na miejscu, pamiętam to samo u siebie, miałem komp z 2007 roku, xbox kupiony w 2009, podłączyłem, odpalam gta w które grałem wcześniej na kompie w 1920x1080, patrze a tu ku moim oczom jedna wielka pikseloza, pomyślałem sobie "po cholere ja kupiłem xboxa, mój stary komputer jest lepszy -.-' ". Przyzwyczaisz się ^^

6. milczar111

milczar111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak mam kabel HDMI. Dzięki już się bałem że coś nie tak z konsolą. Dzięki za odpowiedzi.

7. milosztor

milosztor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Toruń
    A ja taki mały offtop zrobię. Na screenie widzę, że masz GTA po polsku. Nigdzie na allegro.pl nie widzę tej gry spolszczonej... Jest w sprzedaży polska wersja?

8. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    nie, jest do ściągnięcia :D

9. milosztor

milosztor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Toruń
    Czyli oficjalnie w sprzedaży nie ma PL?

10. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    nie ma , spolszczenie na xboxa zrobił nasz użytkownik z forum ;)

11. mosakPL

mosakPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Ale jak znasz trochę języka, to się połapiesz. Ją mam eng i nie narzekam.

Wczytywanie...

Poleć forum