1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierba

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez kierba, Styczeń 4, 2014.

1. kierba

kierba Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bochnia
    Cześć

mam na imię Patryk, z konsolką M$ znam się nie od wczoraj, zabawę z konsolami ogólnie zaczynałem dość wcześnie ^^.

Ostatnia konsola jaką miałem to PS3, sprzedałem ją jakieś 3 miechy temu, przed PS3 posiadałem długi czas Xboxa 360, teraz mam Vitę (fajne ale szybko się nudzi) i ogólnie planuje powrót do Xboxa 360, muszę sobie odświeżyć starsze pozycje i zagrać w te w które jeszcze nie grałem. Dla mnie najważniejszy jest gameplay i zróżnicowanie tytułów dostępnych na daną platformę, dlatego nextgeny mnie w tym momencie średnio interesują, może za pół roku temat z głębie w większym stopniu...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. Michał Stalewski

Michał Stalewski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Lublin, Poland, Poland
  5. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
  6. kierba

kierba Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bochnia
    Dzięki za powitanie, pozdrawiam wszystkich :wink-new:

Dzisiaj giełda krk i zakupiłem nowego Xboxa,- 360 E STINGRAY 500GB + RGH - cenowo 970zł gw na 3 lata sklepowa także powinno być okej. Dzisiaj sprzęt przetestuje :02.47-tranquillity:

7. blackcherry

blackcherry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    Widze kolega z okolic Krakowa - Witaj :)

Poleć forum