1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierowcy o Forza Motorsport 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Kaliberek, Październik 15, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    [​IMG]Dostaliśmy od Microsoftu dwa nowe filmiki dotyczące Forza Motorsport 3, więc postanowiliśmy się nimi podzielić. Oglądając poniższy można posłuchać wypowiedzi i zobaczyć w akcji Stephane'a Sarrazina, kierowcę biorącego udział w wyścigu Le Mans, który zachwyca się tym, jak Dan Greenawalt wraz z resztą ekipy Turn10 odwzorowali w swojej grze sterowanie samochodem. W rozwinięciu czeka natomiast filmik o malowaniu pojazdów. Premiera gry w przyszłym tygodniu, 23 października.

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=VBeJCC8Pc5c&feature=player_embedded[/YOUTUBE]
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=0ZGwWalAfDk&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

Źródło :http://www.onlinecenter.pl/5430/Aktualnosci/Kierowcy-o-Forza-Motorsport-3.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Galagher

Galagher Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    System malowania bardzo mi się podoba ;)

4. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Nie ma się co dużo rozwodzić. Gra będzie świetna i od dawna o tym wiedzieliśmy ;) Przyznam szczerze, że chciałbym usiąść do Forzy 3 w takim "urządzeniu" jak Stephane Sarrazin

5. borciuh

borciuh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pabianice
    no tez bym sobie tam usiadł :D jeszcze tylko 9dni :D :)

6. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Jak profesjonalista mówi że dobra gra to gra musi być naprawdę dobra :D

7. Rudy96

Rudy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żagań
    Zdziwiło mnie, że nie grano na kierownicy M$ tylko Porsche. Wracając do filmiku to trudno się nie skusić na te grę :)

8. Misiael

Misiael V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pomijając już te filmiki i bazując chociażby na demie nie irytuje Was widok ze środka? Te anemiczne ruchy kierownicą odbierają przyjemność z gry. W Dircie 2 dla przykładu gram tylko ze środka, bo ruchy kierownicą są szybkie i energiczne, natomiast te w Forzie kojarzą mi się z babcią jadącą wielkim, klasycznym Cadillac'kiem w niedzielne popołudnie do kościoła.

9. Galagher

Galagher Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    zgadzam się z Tobą widok ze środka jest tragiczny, wszystko takie plastikowe. W dircie 2 też jest trochę dziwnie ponieważ lekki skręt gałką powoduje całkowity skręt samochodem przynajmniej w moim przypadku. Najlepszy widok ze środka prezentuje NFS SHIFT

10. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    System malowania to nic odkrywczego. Takie grafiki (i nawet dużo lepsze z odrobiną talentu) dało się robić w Midnight Club:LA. Podoba mi się to, że ten francuz miał identyczne czasy w realu i w grze. Można, więc będzie pobić mistrzów. :)

Co do widoku od środka muszę się z wami zgodzić.

11. nowak122

nowak122 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Koronowo
    nie grałem jeszcze w pełną wersje tylko w demo i nic nie zrobiono ze zmianą biegów ?? chodzi mi o ruch ręki w stronę lewarka. Wszystkie najnowsze gry wyścigowe już to posiadają, w demie tego nie było i to duży minus, o ile tego nie poprawiono wie ktoś może jak to się ukazuje w pełnej wersji ???

Też bym się przejechał . na takim sprzęcie ;P

12. maras92

maras92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    Forza 2 bardzo mi sie podobla tylko minus byl taki ze nie bylo muzyki podcza jady a tak to gierka kompletne czadowa czekam na trojeczke ;]

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum