Kierownica dla XBOX'a 360 do 150 zł.

darius1115

Użytkownik
Użytkownik
Witam !
Zastanawiam się nad kupnem kiery do X'a tak do 150 zł.Obecnie mam w kompie kierownicę Saitek R100 i sprawuje się w miarę ok,aczkolwiek brakuje mi gry na Xboxie :(.

Co jest warte uwagi z tych 3 : ( nie oczekuję precyzji Logitecha G27 ;) )

-Microsoft wireless wheel ( taka czarna,co kieruje się nią w powietrzu) ( nówka )

-Mad Catz MC2 ( używka )

-Thrustmaster Ferrari 458 Italia ( używka )

Z góry dzięki za odp :)

Pozdrawiam !
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Mad catz mc2 chyba najlepszt wybór. Lecz każda z nich jest bardzo kiepska

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Za taką cenę to kupisz zabawkę a nie kierownicę. Bierz pod uwagę tylko oryginalną bezprzewodową WIRELESS RACING WHEEL MODEL: WRW02 z Microsoftu lub Logitech Drive Fx. Niestety musisz na nie wydać znacznie więcej, ale frajda z gry będzie o niebo lepsza niż gra na tych tanich zabawkach. Tą kierownicę z Microsoftu, którą się trzyma w powietrzu uważam za totalny niewypał i na pewno nie powinno to się nazywać kierownicą. Jest jeszcze kierownica Thrustmaster F458 Italia, ale jej nie znam dlatego nic o niej nie będę pisał.
 

maciekww28

Użytkownik
Użytkownik
kupno sprawnej ms-ki to prawie cud - chociaż i tak ta kiera porażka
plastikowe bebechy nie wytrzymują zbyt długo - grasz i czujesz jak rozpada się w dłoniach (plus za brak kabli kiera<--->xbox)

logi dfx jest ok - solidna robota ale brak FF (jest vibration feedback - szału nie robi)

Thrustmaster Ferrari 458 Italia ciekawa opcja - dobre wykonanie ale podobnie jak logi brak FF (tu pojechali po całości bo nawet wibracji nie ma)
 

Do góry Bottom