1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kierownica do X360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez booxy, Październik 16, 2014.

1. booxy

booxy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

mam XBOX 360 ( czarna wersja jeśli to ważne ) bez kinekta

zastanawiałem się ostatnio o kupnie kierwonicy do tej konsoli , ale jako że jestem zielony w te rzeczy mam kilka pytań

1. Czy to musi być kierwonica specialnie pod X360 czy są te kierownice "uniwersalne" pasujące zarówno do PS3 jak i 360 ?

2. Czy to że nie mam kinecta robi jakąś różnicę ? tzn są kierownice pod kinekta jak i pod konsolę bez kinekta ?

3. Czy taką kierwonice trzeba jakoś instalować w konsoli ? Czy tylko podpiąć kablem lub podłączyć tak jak nowego bezprzewodowego pada ?

4. pytanie do osób które grały na takiej kierwonicy - jak się gra ? dobrze czy może jednak jest to nic specialnego i lepiej zostać przy padzie ?

widziałem "kierownice" przypominającą pada , wygląd tak jak by litery U , ale ta odpada . Choć na niej nie grałem wydaje się być niewygodna

2. Lotnik421 Xbox One

3. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    nie kupuj kontrolera, który nazywają kierownicą, choć jest zwykłym "U". :D
    nie kupuj również żadnych wynalazków, które działają z pc, ps2, ps3, i xbox360. to oznacza, że taka kiera to badziewie, z martwą strefą sięgającą 50%. wiem, bo miałem. :D
    jeśł\li myślisz o zakupie, w miarę rozsądnej cenie, to tylko oryginalna kiera microsoftu, lub logitech drivefx. miałem obydwie, teraz mam tę z ms, i jest świetna. choć fanatec to nie jest.
    logitech jest na usb, nie wymaga instalacji, kiera z ms jest bezprzewodowa, wymaga tylko zsynchronizowania, jak pad.
    ms ma force feedback, nie rewelacyjny, ale ma.
    logitech ma quasi forcefeedbak, lepsze to niż zwykłe wibracje.
    to tyle. ;)

4. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Czerwona Woda
    Ja posiadam Mad Catz rc2. Dałem za nią bodajże coś ponad 200zł ze 3 lata temu. Śmiga do dzisiaj, 0 martwej strefy, kąt obrotu to 270 stopni. Ma specjalne hmmm "Trzymalka" tak, że układasz ją sobie na kolanach i się nie rusza (megawygodne).

5. f1older

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    ale mc2, czy rc2? bo mc2 to badziew, bez urazy. pograłem chwilę, bo testowałem przy kupnie(80pln chciał). :D
    a o rc2 nie słyszałem nigdy wcześniej. ma force feedback?

6. booxy

booxy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. f1older

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    podstawowa sprawa, ona nie ma FF. więc jeśli nie przeszkadza ci brak ff, to bierz ją. ja miałem thrustmastera z ff, na pc, i jakosc jest b. dobra. ale brak ff w np. forzy, to jakies 5 pkt od ogolnej oceny gry(w skali 1-10). ;)
    cena tej kiery to to samo, co zakup uzywanej, od ms. przemysl to sobie.

8. booxy

booxy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a co to jest te ff i co to daje ?

9. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Czerwona Woda
    Definicja Feedback force
    Układ w urządzeniach sterujących (dżojstikach, kierownicach komputerowych, myszkach, gamepadach), który oddziałuje na ciało gracza. Ma on zastosowanie przede wszystkim w grach komputerowych. Jego zadaniem jest symulacja zachowania się drążka sterowniczego samolotu czy kierownicy samochodu w naturalnych warunkach: drgania, a nawet wyrywania się jej z rąk podczas ostrych manewrów czy uderzeń w przeszkody. Urządzenia wyposażone w układ FF wymagają zewnętrznego źródła zasilania, które jest potrzebne ich mechanicznym przekaźnikom. Są także kilkakrotnie droższe od ich standardowych odpowiedników. Ang. Force Feedback - sprzężenie zwrotne

Wczytywanie...

Poleć forum