1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierownica do X'a

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wojtekbp89, Wrzesień 19, 2011.

1. wojtekbp89

wojtekbp89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Paryż
    Witam.

Chciałbym zapytać się o opinie użytkowników oraz sugestie co do wyboru kierownicy. Zastanawiam się nad takim modelem KIEROWNICA WIRELESS SPEED WHEEL [XBOX 360] WYS 0zł (1824568278) - Aukcje internetowe Allegro . Warto zapłacić za kierownicę bez pedałów? Nigdy na takiej nie grałem, i w sumie nie wiem czy będzie lepiej, a może gorzej, niż na sprzęcie z pedałami.

Szukam kierownicy do ok. 200 zł.

Może jakieś propozycje co do sprzętu?

Dziękuję i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. djxbox_1990

djxbox_1990 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. wojtekbp89

wojtekbp89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Paryż
    Tak myślałem sobie, że to raczej "gadżet" niż dobra kierownica. Ok. Dzięki, coś poszukam :)

Wczytywanie...

Poleć forum