1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierownica do Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ainhoa, Grudzień 11, 2012.

1. ainhoa

ainhoa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, wszystkich mam pytanie chciałabym męzowi kupić kierwonice do Xboxa 360 i proszę o poradę która byłaby lepsza

Mad Catz Xbox 360 Wireless Racing Wheel - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

czy moze ta

Hori HX3-71U - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Czy ma ktosc moze ktoras z tych i moze sie wypowiedziec?

2. Lotnik421 Xbox One

3. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Czerwona Woda
    Polecam Mad Catz, bardzo dobrze wykonana, małe opóźnienie i brak martwej strefy.

4. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
  5. zdrowy

zdrowy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Imho, jeśli kierownica, to tylko z force feedback :D

6. ainhoa

ainhoa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za info,posklejałam Wasze odpowiedzi w całość i wybrałam z force feedbeckiem Mad Catz Xbox 360 MC2 MicroCon Racing Wheel, mam nadziej ze mój maż będzie zadowolony:D
    pozdr

7. Ryszard Ochódzki

Ryszard Ochódzki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Stój...nie będzie.Ta kierownica nie jest pełnowymiarowa.Jest mała.Dla dzieci.Micro.....

8. ainhoa

ainhoa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. Ryszard Ochódzki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mieliśmy MadCatza Micro, z synem, na chwilę do testowania.Super się jeździło z tym zastrzeżeniem, że to miniaturka.Ponieważ nie było opcji,żeby siedząc na sofie, całe stopy czy pięty położyć na podstawce pedałów, przesuwały się z wolna.Sama rozumiesz że powodowało to lekki dyskomfort w ferworze walki))))Kierownica raczej przystosowana do biurka.Na krześle inaczej się siedz,i niż na sofie i nie odpychasz pedałów od siebie,
    Ten większy MadCatz sprawia, wrażenie, że ten problem został zauważony i rozwiązany.
    Poleciłbym mimo wszystko MadCatza...sam się do niego przymierzam i rozumiem rozterki.W temacie kierownic do Xboxa bieda albo drogo.

10. Ryszard Ochódzki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  11. ainhoa

ainhoa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no to teraz mam niezłą juz zamotke, bo ten MadCatz większy Mad Catz Xbox 360 Wireless Racing Wheel - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD nie ma wibracji:/ a z tego co wiem,bo sama lubie nieraz pograc sobie:D to jest raczej minus:/ a uczepilam się euroagd,bo mają tam raty 0% a ze wlasnie nie jet to tanie chcialam sobie rozlozyc i miec kierownice. U nas telewizor jest na przeciwko kanapy w salonie więc tam bysmy siedzieli. a co jest nie tak z ta kierownica hori?

12. Ryszard Ochódzki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Popatrz na moduł z pedałami.Nie położysz na nim pięt,i nie przytrzymasz go stopami.Wektor sił sprawiać będzie ze podczas naciskania pedałów będziesz mieć opisywany problem.Będą z wolna ci sie przesuwały.Każdy facet ewentualnie weźmie kawałek sztywnej, twardej gumy i zrobi sobie małą podkładkę pod stopy i przymocuje do tego moduł. MadCatz sprawia wrażenie, że bardziej jest przewidziany do gry przed telewizorem,na sofie.I kierownica ma stabilną,szeroką część do położenia na uda i pedały część do położenia pięt czy stóp.A to ważne)))))

13. ainhoa

ainhoa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    oki czyli MadCatz zdecydowanie wygrywa,no ale z tym brakiem wibracji w tym modelu czy to nie jest wada?

14. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    force feedback to nie wibracje tylko modul ktory przekazuje odczucia z jazdy na kierownice typu nierownosci, skrety itp. bez tego realizm jazdy jest zanizony, co do tematu za ta cene ja bym sie rozejrzal za uzywanymi Logitech DriveFX lub kierownica z MS, nie ma lepszych w tym przedziale cenowym no chyba ze kogos stac na Fanateca

15. ainhoa

ainhoa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  16. Ryszard Ochódzki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A logitech robi jakieś na Xboxa...na oficjalnej stronie ma tylko PC i PS.Co do MS to nie pamiętam kiedy widziałem ich klasyka w sprzedaży.Są tylko te nowe do majtania w powietrzu)))))))))

17. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    czytaj uwaznie... napisalem wyraznie ze UZYWANE, nowych sie juz nie dostanie bo nie produkuja, ale i tak uzywki sa 100 razy lepsze niz te cale MadCatzy i inne wynalazki jakie sa oferowane na xboxa

18. Ryszard Ochódzki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Też czytaj uważnie...granie będzie na sofie a ten model Logitecha dedykowany jest do biurka.

19. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a wytlumacz mi co ma piernik do wiatraka? przeciez kazda kierownica dedykowana jest do przykrecenia jej do blatu wiec nie rozumiem o co chodzi, i bez problemu mozna nimi grac na sofie chociaz jest to bardzo malo wygodne rozwiazanie, te podane z aukcji tutaj tez sa do biurek wiec jezeli chciales sie do czegos specjalnie przyczepic to nie wyszlo

20. Ryszard Ochódzki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Trochę piszesz nie na temat ale zaczynam się przyzwyczajać.Pozwól że ci coś wytłumaczę i na tym skończymy nasze rozmowy.Istnieje dość poważna różnica pomiędzy kierownicami dedykowanymi do gry w fotelu czy na sofie.Takimi kierownicami jest stara kierownica MS do Xboxa...MadCatz Micro i Madcatz dyskutowany powyżej.Charakteryzuje je szeroka podstawka pod kierownicę, może być ze specjalnymi łukami na uda.Służy to do stabilnego oparcia kierownicy,kiedy nie można jej przykręcić czy zamocować przyssawkami.
    Kierownica którą polecasz nadaje się tylko do gry przy biurku...czy do mocowania na specjalnym statywie.
    I po kupnie jej za twoją "rzeczową" poradą wyląduje na ścianie po tygodniu używania przez dorosłego mężczyznę.Mamy szersze uda))))

21. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    MadCatz będzie idealny ponieważ ma podstawkę na uda, tylko szkoda że nie ma force feedback. Co do logitecha to rozsypała mi się po roku a MadCatz mam już ponad rok i działa idealnie.

Wczytywanie...

Poleć forum