1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierownica do xbox 360

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Shadek, Styczeń 31, 2015.

1. Shadek

Shadek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, mam zamiar zakupić kierownicę do xboxa ale jestem całkiem zielony w czym wybierać. Szukam jakiejś dobrej ale taniej kierownicy. Głównie używana by była do gier z serii forza.

2. Lotnik421 Xbox One

3. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Do XBOXa 360 musi być dedykowana. Taka od PC nie podejdzie. Ostatnio ktoś na forum sprzedawał. Poszukaj w odpowiednim dziale.

4. Shadek

Shadek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To wiem ze musi być dedykowana ale pytam o jakieś konkretne na ten moment marki a nie z przed roku :-/

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Takich nie ma

6. wilku122

wilku122 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wszędzie szukam i nie umiem znaleźć, czy jest możliwość przełączenia kierownicy (Wireless racing wheel) na pada podczas gry jeśli kierownica jest na 2 pozycji?

Wczytywanie...

Poleć forum