1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierownica do xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez cytryn_, Marzec 6, 2010.

1. cytryn_

cytryn_ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Poszukuje od jakiegos czasu orginalną kierownice do xbox i niemogę nic znalezć wszędzie mówią , że są niedostępne.
    Znacie może jakieś zamienniki ,słyszałem że jest jakaś logitech ale potrzebuje symbol .

http://xboxforum.pl/sprzetu-f11/kierownica-ktora-lepsza-23627.html Tu masz temat. sln

2. Lotnik421 Xbox One

3. LoroSpooky

LoroSpooky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kamienna Góra//Krzeszów
    Podłączam sie pod temat, bo mialem zalożyć taki sam. Chce kupic kierwonica do x'a i pytanie brzmi? Jaka ? Fajnie jakby to byla taka ktora bedzie dzialac jednoczesnie pod x'em i pc. Prosze o propozycje.

4. Nowis

Nowis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Logitech Drive FX tak sie nazywa i widzialem ze Moderator #JCK ma takową na sprzedaż

5. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    ja sam mam kierownice logitech drive fx. kupilem ja za 140 zl z wysylka na allegro NOWĄ. ja osobiscie polecam bo nie widze sensu az tak bardzo przeplacac zeby miec cos od microsoftu no chyba ze komus wyjatkowo przeszkadzaja kable.

6. kamil889

kamil889 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Oryginalne kierownice Microsoft Xbox 360 Wireless Racing Wheel są chyba dostępne we wszystkich większych sklepach typu MediMarkt, Saturn itp.
    Na przykład w MediaExpert w/w kierownica z grą Forza Motorsport 3 kosztuje 499zł.

A zamienniki, to tak jak kolega wyżej napisał - Logitech Drive FX - jest ich trochę na allegro.

7. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak kogos to interesuje to znam sklep w lodzi gdzie jest jedna za ok 410 zl.

Mieli dwie ale ja kupilem jedna :) - kierownica Microsoftu to wypas totalny, oglądałem tez logitech fx ale wygląda przy ms jak tania podróba made in prc. Jak działa logitech nie wiem.

8. cytryn_

cytryn_ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Obleciałem dziś sporo sklepów i nigdzie nie mogłem dostać kierki do xboxsa ani orginalnej ani logitecha FX , kiedys były w mediamrkt po 600 zł ale już nie ma , powiedzieli że zostały wycofane z produkcji . Kolega kamil889 napisał że są w Mediaexpert zadzwoniłem chyba do 30 oddziałów w dwóch wojew.i znalazłem 300km od miejsca zamieszkania w Inowrocławiu szybko zadzwoniłem do wójka i mi ją kupił za super cenke 450 zł.razem z grą forza 3 jestem szczęsliwy :)

Wczytywanie...

Poleć forum