1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierownica do Xbox360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Viperdiesel, Grudzień 12, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Viperdiesel

Viperdiesel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, wiem, że było już kilka tematów dotyczących tego zagadnienia,ale żaden z nich nie odpowiedział na moje pytanie.
    Powiedzcie mi które z kierownic jest lepsza:

KIEROWNICA XBox 360 Wireless Racing Wheel ORYGINAŁ (1365690708) - Aukcje internetowe Allegro
    czy
    Kierownica Mad Catz Racing Wheel bezprzewodowa

Zastanawiałem się również nad kierownicą logitecha jednak nie mogę znależć takiej, która działa z Xbox'em360, bo rozumiem, że Driving Force™ GT Logitech'a nie jest kompatybilna?:)
    Proszę o jakieś rady, na zakup chciałbym przeznaczyć około 400 zł.
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. Bartush

Bartush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świnoujście
    Bierzesz tą pierwszą i czujesz się jak w raju :p

Używam ją do gry w Forzę, a teraz po zakupieniu Reveivera do PC do każdej gry wyścigowej. Zachowuje się b. dobrze, force feedback mistrzowski, nic Ci się nie ślizga, pedały ogarnięte, łopatki funkcjonalne (nie zamulają, ni nic).
    W Forzie jest nieodparte wrażenie, że chce Ci się wyrwać z rąk przy wyższych prędkościach i hamowaniu.

5. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bierz Microsoftu. MadCatz pady robi dobre, nie kierownice.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum