Kierownica do Xbox'a 360, wątpliwości co do LT, przyczyna zwiech.

T4JS0N

Użytkownik
Użytkownik
Dobra tak jak w temacie mam 3 problemy. Pierwszym z nich dot. kierownic do xklocka. Czy dalej zostaje nam ta od M$, logitech drivefx i ten szajs od Forzy i ta od 458 itallia ?
Drugim problem jest to, czy mam możliwość dowiedzieć się jakie LT mam w swojej konsoli ? Fife 13, Forze 4 Gears of war 3 odpalam.Aktualizacje robiłem 10.2012 Chciałem aktualizacje dashboarda zrobić, a nie wiem czy wgra mi się coś czy nie(wypadałem z tematu jeśli chodzi o xboxy .). Aktualnie jest u mnie D:2.0.15574.0 - K:2.0.15574.0 (BK:2.0.1888.0). Ostatnie o co chcę się zapytać to zwiechy. Przy Forzy 4 czasami ekran mi zamiera i pomaga tylko reset guzikem na xboksie. Dzisiaj po 3-10 minutach, a wczoraj przez 3h katowałem i nic. A jeżeli np. gram w Kinect Sports 1 i 2, Fife 13 i GoW 3 to bez problemu. Na innych grach nie mam co sprawdzać bo płyty są w fatalnym stanie (dostałem za darmo .). Czego to może być wina bardziej płyty czy xboxa (nadaje się do wyczyszczenia bo nawet przez tył widać na wiatraczkach sporo kurzu (widzę, że dużo bo o kompa dbam i w x'ksie to jest mnóstwo .)? Jeżeli bym powtarzał jakiś temat to nie krzyczcie proszę, aż tak bardzo tylko podrzućcie linkiem ; )
A i jeszcze bym zapomniał czy jest jakaś możliwość wyczyszczenia pada od xboxa od środka ? Mój młodszy brat zalał go sokiem i przycisk Y jest albo na amen wciśnięty, albo nie można go używać . Ew. jest ktoś kto by się zajął naprawą takiego fantu ? Poza tym pad śmiga bez problemu ; D To by było na tyle odnośnie mojego powrotu do grania na xklocku . Pozdro
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
mozesz sobie kupic kierownice Fanateca lub Logitech G25 lub G27 jezeli chcesz

co do zwiech to wyczysc pamiec podreczna konsoli, zainstaluj gre na dysk jezeli go masz, jesli nie pomoze to pewnie plyta jest w kiepskim stanie

rozkrec pada i go wyczysc benzyna, sprawdz co sie stalo, byc moze ze da to jakis efekt

co do LT to najprawdopodobniej masz LT 2.0 bo Lt 3.0 wyszlo pod koniec grudnia 2012
 

Krzychu1987

Banned
Pada normalnie rozkręcisz potrzebujesz torx'a 8 albo 10, ja swojego rozkręcałem wielokrotnie bo po imprezach się często cały lepi (kupisz taki wkrętak w każdym sklepie dla majsterkowiczów za 5zł). Niestety w dziele kierownice niema nic nowego i raczej już nie będzie chyba ze zrobią coś po XO i będzie kompatybilna. Nagraj albo pożycz płytę z lt2 i 3 i sam sprawdź, ewentualnie wgraj sobie LT+3.0 i masz pewność.

Data produkcji konsoli ?
 

T4JS0N

Użytkownik
Użytkownik
2008-07-04. Też myślałem, że 2.0, ale zgłupiałem bo od serwisu, który ją przerabiał mam naklejeczkę z napisem 3.0 oku i date . Jak wyczyścić pamięć podręczną konsoli ? Przy próbie zainstalowania płytki 1 z Forzy przy 47 % (zawsze tyle) mam błęda (przed chwilą próbowałem jeszcze raz ). I jaką benzyną wyczyścić tego pada (ekstracyją no nie ?) .
 

Krzychu1987

Banned
To Falkon, zacinam się może z 2 przyczyn: zdycha albo jest zasyfiony. Ja bym umył elektronikę zmywaczem, osobiście używam produktów marki WURTH (elektronikę powinno się myć środkami nie pozostawiającymi zanieczyszczeń bo one doprowadzają do zwarcia ), a obudowę pod bieżącą wodę i mydło. Wiesz na płocie pisało "****" :p jak nie odpalisz gry na LTU to się nie dowiesz.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To Falkon, zacinam się może z 2 przyczyn: zdycha albo jest zasyfiony. Ja bym umył elektronikę zmywaczem, osobiście używam produktów marki WURTH (elektronikę powinno się myć środkami nie pozostawiającymi zanieczyszczeń bo one doprowadzają do zwarcia ), a obudowę pod bieżącą wodę i mydło. Wiesz na płocie pisało "****" :p jak nie odpalisz gry na LTU to się nie dowiesz.
kolego tak dla wiadomosci Twojej, jakby zdychal to by sie zwieszal na kazdej grze a nie tylko na jednej, tymbardziej ze kolega powiedzial ze instalacje gry wywala na 47% wiec jest to wina slabej plyty, zwykla benzyna ekstrakcyjna wystarczy, nie potrzeba zadnych zmywaczy ani innych wynalazkow a benzyna odparowywuje migiem i nie pozostawia zanieczyszczen

LT 3.0 nie mozesz miec bo tak jak pisalem "zadebiutowalo" w grudniu roku 2012 bo pamietam jak wgrywalem do swojej konsoli
 

T4JS0N

Użytkownik
Użytkownik
Powiedzcie mi na LT 2.0 polecą te gry co wychodzą teraz ? Fifa 14, AC: Black Flag ? Powiem tak, że gdyby nie Forza to nie wiem czy bym xpudła nie sprzedał i zostawił 1 pada w domu bo bez problemu kompa mogę do tv podłączyć ., a że właśnie na kompa nie ma to czemu by w inne gry na x nie grać. I tak jak pisałem sprawdzałem na Fifie 13 (nawet godzinę w bezczynności najpierw leżała włączona, a potem godzinę grałem ) KS1 i KS2. Zasyfiony jest na 9999% tylko, że : nie mam tego urządzonka do wypięcia boku (xbox opening tool [czy jakoś tak :D}) i trochę się boję i wolałbym oddać komuś do wyczyszczenia . Zapłaciłbym i utargowałbym żeby jakąś grę mi dorzucili . (nie wypalam sam gier, bo i tak mało ich kupuje ). Chyba, że wgranie LT 3.0 będzie tak łatwe jak przerobienie PSP (wrzucenie folderu i uruchomienie .) to sam się bym za to zabrał bo nie szastam pieniędzmi tak, żeby płacić za przeróbkę co po chwila .. A co do czyszczenia czy xbox jest bardziej delikatny niż komputer ? *** Głupie porównanie, ale z komputerami często robię, więc chyba z wyczyszczeniem sobie poradzę. Jakby mógłby mi ktoś tutka wysłać jak to zrobić bez tego "pro elo urządzonka do otwierania" to byłbym wdzięczny ; ) . Czyszczenie cache oczywiście nic nie dało .
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Powiedzcie mi na LT 2.0 polecą te gry co wychodzą teraz ? Fifa 14, AC: Black Flag ?
Tak tylko musisz je odpowiednio przygotować.
Chyba, że wgranie LT 3.0 będzie tak łatwe jak przerobienie PSP (wrzucenie folderu i uruchomienie .)
No niestety, nie jest tak kolorowo :)
Sprawdź jaki masz napęd w konsoli:
 

T4JS0N

Użytkownik
Użytkownik
Lite-on (żółte kabeblki) czy dobrze pamiętam, że najgorzej się pracuje z tym napędem *** ? Gry mam na Verbatimach (te tyt. co wymieniłem tj. GoW 3 Fifa 13 Forza 4), więc chyba dobre płyty no nie(bo barman pisał, że wina słabej płyty) ? Jak patrzyłem to trzeba napęd do kompa podpiąć , jakieś klucze, a nie mam na tyle czasu znowu (ew.możecie mi podesłać z łaski swojej jakieś tutki przejże, a może się za to wezmę ; ) ) A w jaki sposób wypala się płyty na xboxa ? Czy ma znaczenie jaką mam nagrywarkę (Asus DRW-24B5ST)
 

T4JS0N

Użytkownik
Użytkownik
@ up
 

Do góry Bottom