1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierownica do xbox'a plus dodatek

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kamilz333, Październik 18, 2014.

1. kamilz333

kamilz333 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , tak jak wyżej mam możliwość zakupienia kierownicy POWER RACER 270 do xbox'a za 70 zł (używaną rzecz jasna)
    Pytanie brzmi czy ta kierownica się wgl nadaje do grania czy to jakieś "plastikowy bubel " ?
    Nie chodzi Mi o to , żebyście Mi pomogli wybrać zakup tylko może ktoś miał styczność z tą kierownicą i podzieli się swoją opinią , gdyż w internecie nie mogę znaleźć żadnych opinii :(
    Doodatkowe pytanie , czy gra NFS most wanted (2012) nadaję się do grania na kierownicy (czy jest wgl taka możliwość w nfs)
    Jeśli nie to prosił bym o `listę "dobrych" gier do gry na kierownicy :))

Pozdrawiam i czekam na w miarę szybką odpowiedz gdyż mam 4godz. do zdecydowania się na tą kierownicę .. :biggrin-new:

Info Przeniesiono do odpowiedniego działu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Tu masz do niej film:

Xbox 360 Steering Wheel - Datel Power Racer 270 - YouTube

Nawet ją chwalą, ale czy będzie bez problemu działać z Xboxem 360 to tego nie wiem.

Wczytywanie...

Poleć forum