1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierownica do xboxa problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sosna21, Styczeń 9, 2011.

1. Sosna21

Sosna21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Kupiłem na allegro kierownice MadCatz 2 micron (chyba taka nazwa :D) i postanowiłem pograć w forze 3... Kierownica działała bez problemowo,były wibracje itd. Ale postanowiłem podłączyć ją do PC... Instalowały się tam jakieś sterowniki i po chwili była niby gotowa do pracy. Odpaliłem NFS Pro Street i stwierdziłem że niestety nie działa! Ale co tam! Wróciłem na xboxa grać dalej w forze i okazało się że wibracji już nie ma! Przepadły! Moje pytanie jest takie : Czemu nagle nie ma wibracji oraz co muszę zrobić aby wróciły?
    Podam może to co już próbowałem:
    -Odinstalowywanie wszystkich sterowników
    -Wielokrotny restart konsoli i kierownicy
    Naprawdę proszę o pomoc! Granie bez wibracji to już nie to samo...

Wczytywanie...

Poleć forum