1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierownica do xboxa.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez davvvi, Grudzień 15, 2012.

1. davvvi

davvvi Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam . Mam nadzieję że to dobry dział. Otóż mam w planach zakup kierownicy. i Mam pytanko bo widziałem na all... Kierownicę do prawie wszystkich konsol ,począwszy od ps2 a kończąc na xklocku. I mam pytanie czy do klocka z rgh (o ile ma to jakieś znaczenie) można podłączyć każdą kierownicę która ma usb? czy musi być dedykowana. Bo do ps2 pc mogę tanio kupić a pod typowo do klocka to około 200zł. a tyle to nie dam na pewno. Proszę o info jak to jest z tymi kierownicami.

Nikt nie wie czy taka pasuje?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Kierownica do xboxa.

Tylko te ktore wspolpracuja
    Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. bobson2222

bobson2222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Merksem
    Kierownice do klocka sa drogie i musze byc dopasowane . Niestety wybor tez nie jest zbyt duzy ale jesli chcesz kupic naprawde dobra kiere to musisz dac kolo 400 zl

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Do xboxa 360 podłączysz tylko dedykowaną, wybór jest mały jak na PS3, ale idzie dostać kiere do 200zł.

6. davvvi

davvvi Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Powiem Ci Ze do ps3 jest większy wybór. Prawie każda którą się podłączy pod pc i ps2 działa i pod ps3 . Bylem dzisiaj w markecie i tak oblukałem i nawet te za 60zł były kompatybilne z ps3. Ja mało gram w wyścigi więc nie potrzebuje drogiego kontrolera. U mnie na pchlim targu koleś sprzedaje nowe kierownice sprowadzane z zagranicy po 30zł ale fajne nawet są i oczywiście pc/psx/ps2/ps3 i to wszystko. Szkoda że pod xklocka nie działają.

Wczytywanie...

Poleć forum