1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierownica do Xboxa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Raumix, Listopad 11, 2013.

1. Raumix

Raumix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam chciałbym kupić kierownice do Xbox'a 360.Wybrałem sobie kilka ofert z allegro lecz kompletnie sie na tym nie znam. Mógłby ktoś doświadczony powiedzieć mi która będzie najlepsza i najbardziej opłacalna ?
    BEZPRZEWO.KIEROWNICA XBOX 360 WIRELESS SPEED WHEEL (3670796071) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Kierownica i pedały gry XBOX 360 MICROCOM Mad Catz (3678960958) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Kierownica Logitech DriveFX Xbox 360 100% sprawna (3672108806) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Jeśli każda z nich nie jest zbyt dobra to prosze o link do dobrej kierownicy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
  4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    chyba sobie zarty robisz... po co ma kupowac ten badziew? przeciez lepiej sie na padzie gra niz tym szajsem

co do tematu to z tych trzech najlepszy jest Logitech, ale ja bym i tak poszukal uzywanej kierownicy MS ale nie tej z pierwszego linku tylko tej starszej, z pedalami

5. Łukasz Torczyński

Łukasz Torczyński Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Konin
  6. Masstah

Masstah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    FZ
    Ja na Twoim miejscu brałbym tą trzecia Logitech, dobra niedroga i w miarę ładna;D

7. popino

popino Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    moge w cenie logitecha sprzedac oryginalna kierownice microsoftu
    microsoft racing wheel xbox 360
    Jesli jestes zainteresowany pisz na moje gg 153403

8. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    nie bierz tego wolanta/badziewia bezprzewodowego, to nawet LB/RB nie ma. bierz logi drivefx, sam go mam, świetna kiera, ma axial feedback, ale to PRAWIE jak ForceFeedback. ;) a używana, nawet microsoftu, moze mieć mega luzy na łożysku(plastikowym), albo się będzie się grzać(dymić) :D o ile to nie wersja WRW02. na spodzie kiery jest naklejka, sprawdź lepiej najpierw. ;P

9. popino

popino Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    moja kierownica to wersja WRW02 nie posiada luzow

10. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miałem okazję grać w forzę na tej bezprzewodowej kierownicy i od razu mówię, że nie polecam. Po 10 minutach grania dosłownie odechciewa się grać, ręce bolą, niewygodnie się steruje. Dlatego jeżeli masz zamiar kupować kierownicę do X'a to tylko przewodowa, najlepiej Logitech, solidna marka, dobre wykonanie.

Wczytywanie...

Poleć forum