1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierownica do xboxa.

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Furai, Sierpień 18, 2008.

1. Furai

Furai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema. Planuje w najblizszym czasie kupic kierownice do x'a. Chodzi mi o ta zrobiona przez microsofta. I mam pytanko do posiadaczy sprzetu. O ile stopni ona sie skręca, 90 czy 180? i czy przy skrecaniu nia jest jakis opor?
    I czy zostaje w takiej pozycji po skręceniu i puszczeniu jej czy wraca sama do pozycji poczatkowej? i czy pedaly stawiaja jakikolwiek opor? czy dusi sie je leciutko.
    z gory dzieki za odpowiedz. Pozdro xp

2. Lotnik421 Xbox One

3. acePL

acePL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Internet
    Odp: Kierownica do xboxa.

1. Obraca się o 120 stopni i stawia opór.
    2. Wraca do pozycji początkowej.
    3. Dusi się je leciutko.

4. Furai

Furai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Dzieki ogromne.

5. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów

miałem taka kierownice M$ dobrze mi sie grało a le spaliła sie po miesiącu po 2 godzinach tak sie bardzo nagrzewała

Wczytywanie...

Poleć forum