1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierownica do xboxa.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez terron696, Maj 10, 2009.

1. terron696

terron696 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    warszawa
    Tematów o kierownicach było wiele ale nie znalazłem żadnego info o kierownicy firmy mad catz MC2.Jest na allegro za 89 zł nowa .Znalazłem recenzje w internecie.Została ona oceniona bardzo dobrze .Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was ma taką kierownicę a jeśli tak to czy miał możliwość porównania jej działania z oryginalna kierą microsoftu .Jest jeszcze kierownica logitecha ale wiele osób mówi żę microsoftu jst jednak leprza .Ciekawe jak wypada w tym porównaiu mad catz.Wcześniejsze tematy sugerowały że tylko microsoft lub logitech wchodzi w rachubę .

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Mam kierownice Logitecha i sprawuje się świetnie (na allegro kosztuje w granicach 90-150 zł) Grałem na niej w Forza motorsport 2 i Race Drive GRID. Polecam.

4. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    tak wogole to do x nie podlaczysz tej kirownicy
    ale to chyba wiesz
    o sorrry, jednak da rade ta MC2 pod x podlaczyc;)

5. terron696

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    warszawa
    Bez obrazy ale prosiłbym o wypowiedzi ludzi którzy mają wymienione sprzęty lub miały z nimi do czynienia .W ten sposób unikniemy niepotrzebnych offtopów.

6. rt699

rt699 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To i ja się wtrące do tematu. Mam zamiar kupić logitech DriveFX. Na allegro chodzą po 100-130zł. Mam pytanie do użytkowników tej kierownicy. Czy również dobrze współpracuje z pc na sterownikach od producenta? Sciągnąłem lgs504.exe -program do instalowania wszelkich kontrolerów logitecha.
    A dlatego chce podłączyć do pc, bo mam do niego sporo starych gierek wyścigowych w które od czas do czasu lubię jeszcze pograć (np F1 Challenge 2007)

7. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    podepne sie....kiedys gralem na ps2 w GT na super kierownicy ..logitech chyba z force feed back( pewnei nie tak sie pisze) moglby mi ktos podeslac linka z taka konsolka..podpba .zeby takie efekty byly bo na tamtej sie super gralo

8. terron696

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    warszawa
    W czwartek dostałem kierownicę .Kupiłem Logitech drivefx .Kosztowała 125 zł z kurierem .Mam 2 lata gwarancji a nie rok jak u innych .Nie kupiłem oryginalnej kiery od MS bo po prostu jest ona za droga.Grałem na niej i na mojej i muszę stwierdzić że różnica jest na korzyść MS ale jest ona na poziomie 15% lepiej od logitech'a więc nie chciałem przepłącać .Na kierownicy jest o wiele trudniej ale jak już opanujemy kierowanie frajda z rajdu jest o wiele wiele większa więc jak ktoś z was lubi wyścigi ma troszkę samozaparcia i nie chce przepłacać to polecam mu Logitech drivefx .Acha dużo zależy od gry .Flatout chyba jest najprostrzy .W juised 2 za bardzo czuła i nie da się prosto jechać Grid trzeba się pomęczyć ale wrażenia są chyba najleprze .

9. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    ja mam od mikroszitu,uzylm raz i...sprzedaje,bo to nie zabawka dla mnie,wole pada i samochod w realu;] pozatym troszke zle przezwyczajenia,na x360 lewa noga pod hamulec prawa gaz a w samochodzie prawa to gaz i hamulec no i potem moze sie pomylic w samochodzie i kapota...

10. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Ale masz problem:D. Ja gaz i hamulec operuje prawą nogą

11. miedzianek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    a mi jednak niewygodnie,brakuje wlasnie sprzegla bo jezdze juz 2 rok samochodzem zawodowo i niestety przyzwyczajenia robia swoje...ale nie powiem,sama keira super,ladnie lezy w rekach ^^

12. terron696

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    warszawa
    Jak dla mnie nie ma problemu .Nie ma porównania z prawdziwym autem nawet na g25 więc nie łapię przyzwyczajeń .Na padzie gra się łatwiej ale kierownica to jednak zupełnie inna zabawa .Po każdym ukończonym wyścigu bolą mnie ręce od kurczowego trzymania kiery ale zawsze mam satysfakcję większą niż na padzie .

13. Fydrych

Fydrych Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rymanów-Zdrój
  14. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  15. DjKwaku

DjKwaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Piekary
    a ja mam pytanko dotyczace oryginalnej kiery M$

graja w colina MC Dirt kiera ma takie delikatne luzy ( okolo 0,5 -1 cm ) ale tylko jak jest wysrodkowana i jak force ma w tym momencie zadzialac to dosc mocno szarpie i stuka ... czy to normalne ??? w innych grach chyba nie ma takiego efektu a przynajmniej nie wyczuwam .... ( i nie chodzi tu o samo dzialanie FF tylko o to ze kiera dziwnie stuka )
    kolejna sprawa czy kiera podlaczona pod zasilanie itd powinna wracac do "poziomu 0" ?? czy nie ? bo ta tego nie robi

z gory dziekuje za info

16. Endriuszka

Endriuszka Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
  17. miedzianek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    DJKwaku-masz stara wersje kiery,sypnie ci kiedys ^^

te stukanie norma-silniczki dzialaja
    i szarpanie tez norma-ff w jednych grach bardziej dziala(symulatory) niz w innych(arcadowe wyscigi)

18. DjKwaku

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Piekary
    no co do tego ze FF dziala roznie w grach to jasne :) tylko wlasnie dziwily mnie te stuki ( dosc mocne i wyrazne ) brak powrotu kiery do pkt zero

powiedz mi w takim razie czy warto kupywac taka kiere ??? mam ja w tej chwili na okres testowy i nie wiem czy brac

brakuje jej zasilacza 24 V ( ale to nie problem ) i klapki na baterie ( to co w padzie )

z wygladu jest nawet ok nie ma jakis wielkich sladow uzytkowania
    brak gwary
    brak pudelek itd

ile warto za to dac ??

19. miedzianek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    niebierz bo jak nie wraca do pkt zero to masz stara wersje ktora sie psula czesto,a gwarki niemasz to lipa...

20. Skuska

Skuska Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Toruń
    A ja mam pytanie do tych którzy posiadają kierownice. Czy idzie nią grać we wszystkie gry(fifa gta itp). Taki logitech ma z przodu strzalki i przyciski które są na zwykłym padzie

21. DjKwaku

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Piekary
    acha...

czyli nie brac .. no ok bo ta kiere to pewnie mial bym nawet za 50 zl :) ale skoro tak to nie biore ... wole kupic cos innego :)

dzieki za info pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum