1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierownica do xklocka!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hap, Listopad 12, 2010.

1. hap

hap Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem szczesliwym posiadaczem xboxa 360elite. Mam zamiar rozszerzyc swój zestaw o kierownice. poszukujac kierownic zainteresowałem sie kółkiem:
    MAD CATZ XBOX360 MC2 MICROCON
    Czy wartow nia zainwestowac czy kupic inna a moze zostac przy padzie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Duzego wyboru nie masz.

1.MAD CATZ XBOX360 MC2 MICROCON
    2. Oryginalna M$
    3. Logitech Drive FX

Polecam oryginalna M$.

4. kwiatek169

kwiatek169 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    JA bym na twoim miejscu spróbował kupić LOGITECH DRIVE FX ja mam taką i jest bardzo dobra ,tylko teraz trudno ją znaleść ,obok oficjalnej kiery microsoftu to lofitech jest najlepszy.A do tego mad catz to z tego co wiem jest dużo gorsza od logitecha tym bardziej od microsoftu.

5. hap

hap Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a z tych dwóch:Logitech Drive FX i MAD CATZ XBOX360 MC2 MICROCON to która jest lepsza? czym sie one róznia? bo na orginalna niestetynie mam fundusza

6. kwiatek169

kwiatek169 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Lepsze materiały kierownicy jak i pedałów i na pewno lepsze odczucia z jazdy logitech ma też system który przenosi wibracje na kierownice. Więc polecam LOGITECHA

7. hap

hap Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Uchwyć gumowaną kierownicy Logitech® DriveFX™ i przygotuj się do startu w wyścigach. Osiowe sprzężenie zwrotne sprawi, że wyścigi na Xbox® 360 będą jak prawdziwe – wyczujesz zmiany nawierzchni, jej nierówności, otarcia o krawężniki i wszystkie rodzaje zderzeń. Manewrować będziesz nie tylko kierownicą, bo w grę wchodzą też pedały gazu i hamulca, dwie dźwignie łopatkowe zmiany biegów i komplet przycisków na Xbox® 360.

Wreszcie prawdziwa kierownica przeznaczona dla konsoli XBOX360. Jedyny w swoim rodzaju- wzorowany na niedoscignionym pierwowzorze firmy Microsoft produkt, który z całą pewnością jest jednym z niewielu tego typu urządzeń obecnych na rynkuWreszcie prawdziwa kierownica przeznaczona dla konsoli XBOX360. Jedyny w swoim rodzaju- wzorowany na niedoscignionym pierwowzorze firmy Microsoft produkt, który z całą pewnością jest jednym z niewielu tego typu urządzeń obecnych na rynku, przeznaczonych dlka konsoli xbox360. Wygląd nawiązujący do designu konsoli, solidne wykonanie oraz pełna kompatybilność to cechy produktu, których próżno szukać wśród konkurencyjnych kierownic. PRAWDZIWA TECHNOLOGIA FORCE FEEDBACK zapewnia realne doznania związane z prowadzeniem pojazdu, nieosiagalne dla innych kierownic z zwykłą funkcą VIBRATION. Oto co prezentuje sobą MAD CATZ MC2 DRIVING WHEEL: - obrót o 270 stopni - 10 klawiszy - pedały gazu oraz hamulca - gumowe pokrycie uchwytów na kierownicy - technologia force feedback zapewniająca PRAWDZIWE drgania kierownicy - wbudowany port dla headsetu do komunikacji z xbox live

tak opisuja je producenci i wydaje mi sie ze sa to opisy bardzo podobne czy oprócz ceny i tego zeLogitech ma gwarancje dłuzsza o rok(2lata) i cena(Logitech o jakies 25-50złdrozszy) to sa jeszcze jakies róznice?

Wczytywanie...

Poleć forum