1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierownica Fanatec 911 Turbo S X360/PS3/PC pedały clubsport

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez normalny, Lipiec 26, 2013.

1. normalny

normalny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ostrzeszów
    Witam witam. Jak w temacie, mam na sprzedaż genialną kierownicę, o lepszą w tej kwocie trudno, prawdziwy mercedes w swojej klasie - Fanatec 911 Turbo S.

Jak wiadomo kierownice fanateca to jedyne kierownice które Xbox obsługuje z normalną skrzynią biegów 6 stopniową ;o Moja kierownica przeszła kilka modyfikacji a mianowicie: ogromny masywny stelaż z fotelem kubełkowym od Forda, jak i gałka zmiany biegów jest: wydłużona i zabudowana, dzięki temu skrzynia biegów wygląda jak w normalnym aucie :O Pedały to dobrze ceniony poczciwy Clubsport v1.

Są one w pełni aluminiowe, możliwa jest regulacja twardości każdego pedała, pedał hamulca symuluje pompkę hamulcową, jest bardzo twardy, jest nawet symulacja ABS którą symuluje silnik wibracyjny znajdujący się zaraz za pedałem.

Wszystko pięknie ładnie, ale jak wiadomo, wszystko ma wady, a jedyną wadą tego zestawu jest.....Cena ;< Jak wiadomo jest to profesjonalny zestaw, który oferuje wiele pozytywnych wrażeń, nigdy się nie nudzi.

Do kierownicy i pedałów mam wszystkie kable, pudełka, papiery, przejściówki, komplet all inclusive. Koszt nowego zestawu to ok 1300zł kierownica i 1200 za pedały clubsport. Ja chcę tylko "skromne" 1950zł do negocjacji i otrzymujecie zestaw lepszy, bo skrzynia biegów jest o wiele wiele wygodniejsza, do tego ręcznie robiony masywny stojący stelaż z fotelem. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to zamieszcze real foto.

Kontakt: gg 3100461, telefon 663907771

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jarek8821

Jarek8821 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Zarzuć jakieś real foty ze stelażem

4. normalny

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ostrzeszów
    Fotek teraz niezbytnio bo mam ją schowaną na poddaszu, postaram się jutro do godziny 15 ją wyciągnąć. Macie tutaj filmik który nagrałem jakiś czas temu Fanatec 911 Turbo S Forza Horizon - YouTube

Odświeżamy co 24 godz, w innym przypadku edytujemy posty - Jabar

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]Regulacja fotela tzn. przesuwanie przód/tył DZIAŁA, jest również korba podnosząca i obniżająca wysokość siedzenia, pedały są pod odpowienim kątem, stąd gra się się bardzo wygodnie.

5. normalny

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ostrzeszów
  6. normalny

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ostrzeszów
    Cena 1800, pilnie potrzebuje kasy na Fendera Stratocastera ! ludzie bierzcie, okazja życia :p

7. normalny

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ostrzeszów
  8. normalny

Polubienia:
    13