1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierownica i pad jako jedno urządzenie w grze.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Krzychu1987, Grudzień 19, 2013.

1. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie wiecie czy da się sparować kierownice i pada dla gracza 1 ? Problem mam w tym że kierownica paruje się jako kontroler dla gracza 1 a pad gracz 2 i podczas gry nie mogę np. w gta 5 chodzić bo kierownica nie posiada gałek, za to jak odpalę konsole z pada i podepnę kierownice to jest na odwrót, chciał bym grać padem ale w trybie prowadzenie pojazdów śmigać na kierownicy, czy to jest możliwe ?

Oczywiście gta to tylko przykład bo tak jest w każdej grze.

2. Lotnik421 Xbox One

3. masti1986

masti1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Southampton(Wielka Brytania)
    Granie na kierownicy w Gta 5 jest strasznie nie wygodne, ale wracając do tematu twojego pytania to nie mam pojęcia...

4. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dlatego nie lubię konsol, na PC w GTAIV kierownica działa elegancko co prawda af i wibracje są jak by ustawione na minimum i nie da się tego zmienić przynajmniej w grze ale samo sterownie jest idealnie skrojone. Mażyły mi się wyścigi w gta online na kierownicy ale widzę chyba nici z tego ;/

Jedyne co mi przychodzi do głowy to taki rozgałęźnik usb i podpięcie pada i kierownicy w jedno gniazdo.

Wczytywanie...

Poleć forum