1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierownica kilka pytań...

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez roland187, Lipiec 28, 2010.

1. roland187

roland187 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Siema mam trochę kasy i zastanawiam się nad kupnem shifta i do tego kierownicy. Zależy mi żeby miała drążek zmiany biegów i taką właściwość: gdy przekręcę kierownicę to żeby pozostała w tym miejscu (jak w normalnym aucie) a nie odbijała do pozycji wyjściowej no i oczywiście jak najniższa cena :D Chciałbym jeszcze sprzęgło no ale mam tylko 310zł na nią więc proszę o propozycję i recenzję użytkowników :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    A od kiedy w normalnym aucie kierownica zostaje w położeniu skrętu? NO chyba gdy stoisz. Koła zawsze się same prostują. CO do kierownicy to raczej będziesz miał problem bo ani oryginalna microsoftu ani Logitecha nie posiadają lewarka zmiany biegów. Jest jakaś NITRO cośtam cośtam, ale nie wiem jak się sprawuje w grach

4. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    fanatec Porsche 911 Turbo S Wheel - sprzęgło + lewarek zmiany biegów

tylko musisz dozbierać ok. 700zl :D:D:D

5. roland187

roland187 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Aha nice :D Ale teraz nie wiem właściwie mogę się bez niej obejść a mam jeszcze psp (oryginalne) więc chyba mi się nie opłaca chyba kupię sobie samego shifta a nie zrobiłbym tego gdyby nie forza która rąbie xboxa :/

Wczytywanie...

Poleć forum