1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierownica Logitech Drive FX

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez stomil-olsztyn, Grudzień 26, 2009.

1. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    Kierownica stan idealny. Gwarancja 2 lata Logitecha. Cały komplet. Wygląda jak nówka, tak też działa. Świetnie się spisuje w grach NFS Shift lub Forza 2 i 3.
    Zapraszam do składania propozycji. Transakcja będzie przeprowadzona przez allegro. cena jaka mnie interesuje to 120 zł + przesyłka. Teraz nowe na allegro kosztują 190 zł i maja rok gwarancji. Moja tańsza i ma 2 lata gwarancji. Mogę się też za coś zamienić. Interesuje mnie praktycznie wszystko. dlatego składajcie propozycje bez oporów.

Kontakt tu na PM lub przez gg 10045612.

2. Lotnik421 Xbox One

3. stomil-olsztyn

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
  4. stomil-olsztyn

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
  5. hanzo47

hanzo47 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bystrzyca Kłodzka
    Jestem zainteresowany, napisałem wiadomość na PM.

Wczytywanie...

Poleć forum