1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierownica Logitech DriveFX

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Picek17, Marzec 11, 2013.

1. Picek17

Picek17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Legnica
    Witam znalazłem kilka kierownic logitech DriveFX 100-160zl.
    Czy oplaca sie kupic? Będe na niej driftowac w forzie4 więc czy sie nadaje?Czy w ogóle to jest dobra kierownica jak za tą cene?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    za te cene oplaca sie, czy jest dobra to inna kwestia, ja wole ta od MS, wyboru duzego nie ma a te co sa na xboxa 360 juz nie sa produkowane wiec za te cene mozesz brac

4. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Odp: Kierownica Logitech DriveFX

Akurat do driftu to taki mizerny kąt obrotu chyba nie jest zbyt dobrym pomysłem... Choć i tak jest to w sumie jedna z niewielu kierownic dostępnych dla X360, które się do czegoś w ogóle nadają.

Zaznaczam jednak, że nigdy nie próbowałem poważniej latać bokiem w jakiejkolwiek Forzy, także mojej opinii nie traktuj zbyt jednoznacznie.

/Wysłane z telefonu/

5. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    kat obrotu tu nie ma zadnego znaczenia bo mozna driftowac bezproblemowo padem, ustawiasz wieksza czulosc i nie musisz miec 80 obrotow kierownicy, a niestety kierownica w pelni funkcjonalna kosztuje kolo 1000 i jeszcze przejsciowka za 300 zl

6. Picek17

Picek17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Legnica
    KIEROWNICA MAD CATZ MC2 DO XBOX 360 MICROCOM z (3084816831) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a ta by sie nadawała? narazie nie mam aż takiego budżetu zeby pozwolic sobie na konsole 300+

7. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    tego wynalazku bym za darmo nie chcial

Wczytywanie...

Poleć forum