1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kierownica Logitech DriveFX

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bagzi, Czerwiec 19, 2010.

1. bagzi

bagzi Guest

witam, kupiłem kierownicę jak wyżej, podłączyłem do konsoli i jedyna oznaka życia to mrugajace 4 diody wokół okrągłego srebrnego "Guide button". Mam pytanie, czy po podłączeniu powinienem coś jeszcze zrobić czy też kierownica jest martwa, próbowałem wszystkie porty USB

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dragsiu

Dragsiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie jestem pewien, czy kierownice też się synchronizuje. Spróbuj to zrobić (mogę się mylić ;P)

4. bagzi

bagzi Guest

witaj, to jest kierownica przewodowa, sądzę że chyba sie nie przeprowadza synchronizacji, nie ma o tym ani słowa w instrukcji, dzięki

5. Konrad Mrok PL

Konrad Mrok PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Solec Kujawski
    poszukaj czegoś w opcjach xa, może pojawiły sie jakieś dodatkowe, a tak wogule to kiere gdzie kupowałes??

Wczytywanie...

Poleć forum