1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierownica Logitech DriveFX

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dlugopis95, Styczeń 29, 2011.

1. dlugopis95

dlugopis95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zgorzelec
    Siemanko. Co sądzicie o kierownicy Logitecha DriveFX pod xbox 360? Osobiście posiadałem juz jedną kierownicę (wingman formula force) tej firmy i byłem bardzo zadowolony. Miała nawet z wyglądu takie same pedały. Niestety nie współpracowała z xbox'em więc ją sprzedałem. Jak jest z tym konkretnym modelem? Jak dobrze działą Force Feedback?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kwiatek169

kwiatek169 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam tą kierownicę i w 100% mogę ją polecić. Gram na niej w Forza 3 i F1 2010 , FX działa jak należy.Według mnie ustępuje tylko kierownicy microsoftu. Polecam!

4. mistrz77

mistrz77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Fajna kiera , grałem u kumpla i chyba sobie ją kupie.
    Zero luzów itp

5. dlugopis95

dlugopis95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zgorzelec
    Yhy, dzięki za utwierdzenie w przekonaniu. Myślałem tez nad mad catz MC2, ale jak ją dotknąłem u kumpla od razu się zniechęciłem :) Na kierownice microsoftu niestety mnie nie stać, chociaż pewnie jest świetna, jak inne produkty. Są drogie ale perfekcyjnie wykonane i to musicie przyznać.

Wczytywanie...

Poleć forum