1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierownica Mad Matz Microcon MC2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adik120, Lipiec 18, 2010.

1. adik120

adik120 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam
    Postanowiłem kupić sobie kierownice , tylko nie wiem jaką .Ostatnio znalazłem kierownice Mad Matz Microcon MC2 co o niej sądzicie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Grałem na niej no i kiepska jest, kiepskie wykonanie, zdecydowanie lepsza jest ta od m$, ale jednocześnie droższa.

4. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Słyszałem o niej właśnie takie opinie. Mimo że oryginalna kiera MS jest o przeszło stówkę droższa, to i tak chyba lepiej wyłożyć na droższą i mieć lepsze wrażenia jak i pewność trwałości niż wywalać 200 zł na szajs

5. adik120

adik120 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Częstochowa
    ok, wielkie dzięki :) . A znacie może jakieś sklepy internetowe z oryginalna kierownicą m$ które oferują dobre ceny i są sprawdzone ?

Wczytywanie...

Poleć forum