1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierownica MADCATZ MC2 problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Groszeq, Sierpień 9, 2010.

1. Groszeq

Groszeq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    mam problem z kierownicą MADCATZ MC2. Jak miałem stary dashboard działała bez problemów, od niedawna zaktualizowałem konsolkę i mam nowy i kierownica nie działa. Wszystkie lampki przy kierownicy się palą, jest podłączona prawidłowo. Nie mogę jedynie nic za jej pomocą robić.

Co może być problemem i jak go rozwiązać? Może jakieś sterowniki, lecz szukałem i nic nie znalazłem

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    zsynchronizuj może ją tak jak pada tym małym guziczkiem na konsoli a na kierownicy to nie wiem gdzie on jest.

4. Groszeq

Groszeq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    próbowałem synchronizować, ale nie widzę, żadnego guziczka na kierownicy. Jak ją kupiłem pierwszy raz, podłaczyłem do konsoli i kierownica śmigała, w tym jest różnica, że teraz mam nowy dashboard, a wtedy był stary.

Pozdrawiam

5. Polaczek2009

Polaczek2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sławno
    Ludzie nigdy nie bierzcie nic od Madcatz to tandeta gorsza niz Made in china

Wczytywanie...

Poleć forum