1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierownica Microsoftu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hazardzik, Wrzesień 15, 2010.

1. hazardzik

hazardzik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,
    Proszę się nie śmiać :)

Właśnie podłączyłem kierownice i próbowałem "pojeździć" na niej, ale jestem trochę zaskoczony tym, że kierownica "próbuje sama kierować", że tak powiem :>
    Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z kierownicą, dlatego nie wiem, czy tak ma być, czy trzeba coś wyłączyć w grze ?

Przykład: rozpędzam auto na prostej drodze, a gdy zjeżdża z kursu to kierownica automatycznie próbuje nakierować auto na odpowiedni kurs.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rudy96

Rudy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żagań
  4. hazardzik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dziwne to trochę.
    Czasami skręca kierownicą bez powodu albo szarpnie.
    Wibracja po najechaniu na pobocze to już inna sprawa.

5. rzezol

rzezol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A nie masz w grze włączonych jakiś "pomocy"?
    W ogóle to w jakiej grze tak masz?

6. hazardzik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W Forza3 ....
    Prowadzę samochód na prostej, a po chwili jest delikatny skręt, a raczej manewr lewa-prawa, nie wyjeżdżam z drogi, a kierownica w tym momencie szarpie/ucieka - trochę to dziwne.
    Może to po prostu z powodu tego, że nie jestem przyzwyczajony do kierownicy. Czytałem, że kierownice od M$ trzeba mocno trzymać bo FF działa wyśmienicie - może to właśnie to?

Podobno można zmniejszyć siłę FF - wiecie gdzie to zrobić?

Wczytywanie...

Poleć forum