1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierownica pytanie

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez XMietek, Październik 24, 2010.

1. XMietek

XMietek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam coo prawda jest toforum xbox ale mam pytanie zwiazane z kompem. Chcialbym kupic kierownice do kompa. Oczywiscie fajne są g25, lub g27 ale sa za drogie. wiec zastanawiam sie nad logitech MOMO RACING FORCE albo Logitech Driving Force GT. MOMO ma według mnie fajniejszy desing no i ma łopatki do zmainy biegów, za to DF GT ma 900 topni skrętu(MOMO 240) . Co byscie polecali? Może też wiecie czy różnią się one ilością gier? Proszę o opinie. Za każdy wpis daję dziękuje :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. XMietek

XMietek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    kierownica bedzie dzialac do kazdej gry a 900 stopni obrotu wykorzystuje 5% gier... mozesz sobie zalaczyc to 900 jesli gra sama tego nie zrobila ale wtedy samochody dziwnie sie prowadza jesli gra nie byla robiona z mysla o takim kreceniu kierownica. do tego w prawdziwym zyciu w samochodach rajdowych i w f1 kierownice maja tylk 90 stopni w kazda strone. ja bym bral momo.

Wczytywanie...

Poleć forum