Kierownica Saitek.

Swirus

Użytkownik
Użytkownik
Cześć, zastanawiam się nad kupnem kierownicy do xbox 360. Mój wybór padł na:
KIEROWNICA SAITEK WIBRACJE (PS2/PS3/XBOX/PC) (1329356368) - Aukcje internetowe Allegro
Czy ktoś może ja ma, i wie jak się sprawuje?
 

nexus_one

Świeżak
Świeżak
to jest kierownica do pierwszego xbox'a, raczej nie bedzie dzialac na x360
 

Swirus

Użytkownik
Użytkownik
Ow.. Ale działa na PS 3, a więc na konsole nowej generacji. Kurcze, to pewnie że nie działa bo nie moge nigdzie znaleście potwierdzenia.
 

scooby666

Użytkownik
Użytkownik
weź daj sobie spokój z takim crapem. kup coś markowego, lepiej dołożyć niż odsyłać takie coś po kilka razy do serwisu
 

Swirus

Użytkownik
Użytkownik
Wiesz, gram czasami sobie w wyścigi. Wiec nie potrzeba mi czegoś bardzo markowego, wystarczy mi zwykła kierownica, ale w sumie to masz rację. I zmieniłem trochę swój wybór...Manta MM629 Kierownica XBOX 360 NOWA SKLEP (1318812198) - Aukcje internetowe Allegro
 

scooby666

Użytkownik
Użytkownik
jeszcze gorzej heheh :D Manta to już całkiem tandeta;)

dołóż do tego
Najlepsza kierownica do Xbox Logitech DriveFX - FV (1331512750) - Aukcje internetowe Allegro

na pewno lepszy wybór, a szkoda stracić nerwy za te 30-50pln :)
 

Konrad Mrok PL

Użytkownik
Użytkownik
Kierownica XBOX360 MAD CATZ XBOX360 MC2 MICROCON (1317828272) - Aukcje internetowe Allegro

Nie no koleś z tą aukcją to pojechałeś. Największe gówno wśród kierownic. Najlepsza byłaby kiera od MS no ale niestety ciężko dostać, ale logitech też jest dobry, tylko że niestety także jest go ciężko dostać bo obydwie nie są już produkowane
 

scooby666

Użytkownik
Użytkownik
wiem, że kupa ale lepsza niż manta.... dlatego polecam ta logitecha ;)

ale usunąłem, dziękuję za informację.
 

Swirus

Użytkownik
Użytkownik
Wiecie, jestem niedzielnym graczem więc nie miałem zamiaru przebierać w niewiadomo w czym. Ale macie rację, zdecydowałem się na Najlepsza kierownica do Xbox Logitech DriveFX - FV (1331512750) - Aukcje internetowe Allegro. Może i słaba, ale jednak nie trzeba mi nic lepszego i mi wystarczy.
 

sebjag

Świeżak
Świeżak
haha znawcy:D
Wspomniany MAD CATZ to może i gówno bo najtańszy. Na pewno gorsza od oryginalnej MS (w końcu o połowę tańsza) ale zwróćcie uwagę że MAD CATZ produkuje droższe bardzo podobne do tych oryginalnych! Dlaczego? a no bo MAD CATZ kupił licencję od MS dlatego też MS nie produkuje swoich. A jeśli chodzi o MAD CATZ nie nazwał bym tego gównem bo to to samo co Saitek. A chyba nie powie mi ktoś że ta firma nie potrafi robić kierownic.
Ta wspomniana Saiteka wcześniej nie jest do Xbox360 tylko do Xbox? problemy z czytaniem macie?
 

sebjag

Świeżak
Świeżak
przecież napisałem wcześniej o tej firmie. Masz kasę kupuj lepszej nie dostaniesz nigdzie
 

kendo

Użytkownik
Użytkownik
pwiem ci ze calkiem calkiem warto wydac troche kasy gralem u kumpla
 

pepej003

Użytkownik
Użytkownik
MAD CATZ kupił licencję od MS dlatego też MS nie produkuje swoich. A jeśli chodzi o MAD CATZ nie nazwał bym tego gównem bo to to samo co Saitek.
Możesz jakoś potwierdzić te informację?
 

sebjag

Świeżak
Świeżak
Mad Catz buys Saitek - News at GameSpot
North American console-focused peripheral maker acquires European PC-centric counterpart for $30 million.

When it comes to acquisitions, sometimes a company buys out a competitor in order to strengthen its hold on the existing market. Other times, the company is hoping for a more synergistic pairing with a firm that has demonstrated expertise where it is weak. The latter appears to be the case with today's announcement that Mad Catz is acquiring Saitek for $30 million.

The San Diego, California-based Mad Catz has traditionally focused on console peripherals from memory cards to joysticks, but is currently in the process of diversifying its business. Saitek, on the other hand, specializes in PC peripherals for gaming and productivity and has main offices in the UK, France, and Germany.

Mad Catz has said it expects the acquisition to be particularly beneficial to its European retail distribution network; more than half of the $43 million in revenues Saitek reported for its previous fiscal year came from Europe. The peripheral maker is also hoping to capitalize on Saitek's existing foothold in the growing Chinese market.

This is just the latest step in Mad Catz' diversification efforts. Two months ago it purchased the Joytech brand from Take-Two Interactive and it also recently expanded its product line to include AirDrives, a new line of headphones designed with ear safety in mind, which cost between $69 and $100.
 

P0G0

Użytkownik
Użytkownik
imo wszystkie kierownice do konsolito smieci poza oryginalnymi microsoftu, no i do tego trzeba miec jeszcze odpowiednia gre bo wiadomo ze czas reakcji na kierownicy jest o wiele wiekszy niz na padzie...
 

Do góry Bottom