1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzęt Kierownica Thrustmaster TX Racing Wheel + stelaż + fotel :)

Temat na forum 'Sprzedam' rozpoczęty przez felixos, Wrzesień 25, 2016.

1. felixos

felixos Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, jak w temacie mam kierownice na stelażu + fotel od hondy :) Kierownice mam rok czasu, odkupiłem od przyjaciela bo żona go z tym wywaliła z domu :D Kiera w pełni sprawna (mam pudełko od niej i papiery). Na lewej stronie widać zadrapanie (mały się bawił i zahaczył), całość widoczna na zdjęciach. Dlaczego sprzedaje ?? bo mieszkam w bloku i za każdym razem muszę ją targać z innego pokoju (lekkie nie jest, bo jest stabilne) i jak już wracam z pracy to wole grać na padzie. Stelaż zrobiony bardzo solidnie, drgania z kierownicy przenoszą się na cały fotel i panele... , możliwość regulacji pod każdym kątem. Odnośnie samem kierownicy nie będę podawać specyfikacji itp bo każdy zainteresowany zna co to za model. Ze względu na gabaryty raczej odpada wysyłka. Mieszkam w miejscowości Kościan (wielkopolskie). Zdjęcia na dysku google.

https://drive.google.com/drive/folders/0B1XcDlqfRv_TMmRSZTNqZExjOVU

Cena jaka mnie interesuje za całość to 1100 zł .(nie zejdę z ceny, wiem ile kosztuje fotel w takim stanie, nie mówiąc już o zrobieniu żelastwa :) i wiem ile kosztowało to kolegę który to składał :) )
    Chętni pisać na głównym albo na PRV.
    Możliwość umówienia się i jazdy próbnej :)

Ps. kot nie jest dołączony do zestawu :)
    Ps2. Na jednym zdjęciu całość po maksymalnym złożeniu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. felixos

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Edit. Odnośnie pytań na prv. Jak ktoś ma daleko i będzie zainteresowany to odejmę 100 zł od ceny za koszty paliwa :) (o ile transakcja dojdzie do skutku)

4. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    Stelaż wygląda świetnie, Cena bardzo atrakcyjna ale niestety kupiłem kilka dni przed ogłoszeniem G920 :/ Jak najbardziej polecam bo to dobry sprzęt do dalszej rozbudowy! :)

5. vip

vip Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    kot w zestawie ???? heheh

6. felixos

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie, oferta nie dotyczy kota :) Całość nadal aktualna, wiedziałem ze niełatwo to będzie sprzedać. Sprzęt jest dosyć "specyficzny", skierowany dla wąskiego grona graczy :)

7. felixos

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Up. Mała zmiana. Awaria prawdziwego auta :( .Kasa potrzebna na gwałt. Cena do negocjacji.

8. felixos

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Możliwość sprzedaży samej kierownicy, sprawdziłem dokładnie, kierownica jeszcze na gwarancji do kwietnia 2017 roku. Cena za samą kierownice to 500 zł

9. felixos

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kierownica sprzedana. Został fotel + stelaż. Zainteresowani pisać na prv

marcines82 lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum