1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierownica Xbox 360 wireless pod PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez razarxd, Sierpień 5, 2014.

1. razarxd

razarxd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam pytanie do użytkowników forum
    Posiadam microsoft x360 wireless receiver for windows
    (support.xbox.com/pl-PL/xbox-on-other-devices/connections/xbox-360-wireless-gaming-receiver-windows)

I zastanawiam się nad kupnem kierownicy a dokładniej takiej:
    Kierownica Xbox 360 Wireless Speed Wheel

Pytanie związane jest z tym czy ta oto ww kierownica będzie w 100% działać pod PC za pomocą tego "wireless receiver" ??

Czy mogą wystąpić jakieś problemy czy też nie :D
    - a może polecacie jakąś lepszą kierownice ?

Dzięki z góry za Pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    dzialac bedzie, ale ogolnie ja bym tego czegos kierownica nie nazwal i kazda inna tradycyjna kierownica bedzie 10 razy lepsza od tego czegos, tym sie niewygodnie gra, rece bola a po drugie jest nieprecyzyjna

4. razarxd

razarxd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK dzięki za odpowiedz :) a może polecasz jakąś na której grałeś/posiadasz czy coś w ten desen ??

5. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    mam caly czas kierownice od MS tylko ta stara tradycyjna i jestem z niej zadowolony, nie potrzebuje kierownicy z 3 pedalami za 1000zl bo od tego mam samochod prawdziwy wiec do gier mnie ona wystarcza

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ta bezprzewodowa kierowca to taka zabaweczka na imprezę, jak chcesz dobrą kierowce to szukaj używanego Logitech Drive FX, to chyba niestety jedyna kierownica pod X360 którą można grać z przyjemnością a oprócz tego działa także pod PC.

Co ciekawsze w niej to zastosowanie Axial Feedback, bardzo fajnie się to zachowuje w serii gier Forza :)

7. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    no akurat axial feedback to nic specjalnego, kierownica MS tylko ta tradycyjna ma Force feedback i to dopiero daje frajde podczas jazdy np w Forzy, i nie pisz ze na Logitechu tylko mozna grac z przyjemnoscia jezeli nie testowales zadnych innych kierownic, a ten Logitech wcale nie jest rewelacyjny

8. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113

A widział słowo chyba w moim poście ? Wskaż mi konkretnie o którym modelu piszesz ? Chętnie zerknę.

Wczytywanie...

Poleć forum