1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierownica Xbox360 uszkodzona czy warto?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dani19, Luty 17, 2010.

1. dani19

dani19 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krynica
    Witam!

Piszę tutaj bo nie mogę pisac w dziale sprzęt.

Mam okazje kupic kierownice orginalną do kloka używaną.
    Ma jedną wadę jaki sie ustawi auto do jazdy na wprost to kiera jest przesunięta o jakieś 15 stopni. Mam okazję ją kupic za ok 100 zł. Z wyglądu jest jak nowa i poza tym działa idealnie. Kalibracja przez grę PGR3 nie działa.
    Podejżewam, że trzeba ją rozkręcic i cos poprzestawiac.
    Znalazłem kilka linków na YouTube na tej kierownicy jest cos w tym stylu:
    YouTube - Xbox 360 wheel center problem

Ale jeden z userów napisał coś takiego:

Lol mine has the same problem...Fixed it though...Open it up and there should be teeth and below that is a yellow object with wires attached..unscrew i think the left one and move it up and down and ur steering wheel will move..so make the hole bigger for the new screw u want to put in there and tighten it up and then put it all back together and ur wheel will go straight.....Thank ****,,nobody makes anythin properly no more

Mógłby ktoś to przetłumaczyc. Nie mogę się połapac o co chodzi.

Czy ew ktos zetknął sie z tym problemem?

Pytanie za 1 mln puktów. czy warto ?

Dzięki za info

2. Lotnik421 Xbox One

3. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    "lol moja ma to samo... ale to naprawilem.... trzeba otworzyc i w srodku powinny byc (?)zeby(?) a ponizej zolty obiekt z podpietymi kabelkami... trzeba chyba rozkrecic lewy i poruszac gora dol a twoja kierownica bedzie sie przesuwac wiec zrob wieksza dziure na nowa srubke ktora chcesz tam zalozyc, wszystko skrec i zloz z powrotem a twoja kierownica bedzie prosta" troche chaotycznie koles to napisal ale jakbys rozkrecil to bys pewnie wiedzial o co chodzi chociaz ja nic z tego nie czaje :p jak zrobilem jakis blad w tlumaczeniu to niech mnie ktos poprawi

4. adik1234

adik1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja kupiłem kierownice do xboxa za 400zł rok temu więc za 100 chyba się opłaca. Chyba, że to uszkodzenie jakoś przeszkadza.(a kierownica jest naprawdę niesamowita)

5. jonnys

jonnys Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    sprawdz jesli nie jest tylko nic ułamane to spoko bierz naprawa odchylenia nie powinna trwać dłużej niz pol godzinki i masz sroczko kiere

6. dani19

dani19 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krynica
    Kierownica kupiona, przyjdzie w tygodniu. Jak mi się uda to zrobie FAQ dla potomnych. I za zgodną admina umieścimy na tym forum, bo nikt tego nie opisał.

7. kabala

kabala Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja kupiłem używaną kierownicę i miała problem z centrycznością. Nie czytając tego postu zrobiłem dokładnie co jest napisane powyżej czyli nieco zmieniłem kąt ustawienia płytki z sensorem.
    Teraz jestem na etapie kupowania łożyska bo będę wywalał plastikowe kółko i wsadzał łożysko kulkowe. Wszyscy mający oryginalne kółko od MS powinni się tym zainteresować bo poprawa działania kierownicy jest podobno ogromna.

YouTube - Machine Work for the MS Wheel Bearing MOD

Wczytywanie...

Poleć forum