1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierownica z Xbox360 do PC - problem z ForceFeedback

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Edzio666, Styczeń 25, 2009.

1. Edzio666

Edzio666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam forumowiczów.
    Mam problem z poprawnym skonfigurowaniem kierownicy z Xbox'a (Microsoft Wireless Racing Whell).

Kierownicę podłączam poprzez odbiornik Xbox360 Wireless for Windows, w panelu sterowania wykrywa mi ją jako:

Jak WŁĄCZYĆ w tej kierownicy ForceFeedback?
    W żadnej grze nie działa FF, mimo iż w/w opcja jest włączona w opcjach gry.

PS. Pisałem w tej sprawie do supportu Microsoft - w odpowiedzi otrzymałem ,że bierzące sterowniki (oryginalne z MS) obługują tylko biblioteki DirectX "dinput" a nie obługują bibliotek "xinput" które są wymagane przez gry do obsługi ForceFeedbacku.

Z tego co wyczytałem to instnieją różne alternatywne sterowniki do tego "odbiornika" ? Prosiłbym o pomoc w tej sprawie.

Wczytywanie...

Poleć forum