1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierownica

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gamerski, Kwiecień 9, 2011.

1. gamerski

gamerski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Zamierzam sobie kupić kierownice do mojego xboxa 360 konkretnie tą:
    KIEROWNICA SPEED FORCE EASY TOUCH ET-2034 FORMUŁA (1536078114) - Aukcje internetowe Allegro

I moje pytanie brzmi:

1. Czy ta kierownica jest kompatybilna do XBOX 360 ?(DO 360 nie do zwykłego xboxa)
    2. Czy po podpięciu kierownicy do USB trzeba wykonać jakieś czynności żeby zaczęła chodzić? Czy od razu podpinam i chodzi?
    3. Jeśli ma ktoś tą kierownice niech napisze co o niej sądzi itp.
    Z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. przemo55

przemo55 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na aukcji nic nie wspominają o xboxie 360, a nigdy o niej nie słyszałem więc pewnie nie jest kompatybilna. Co do kierownic dedykowanych na obecnego xboxa przykładowo Logitech drive fx podpinasz do xboxa, klikasz na kółeczko z logiem xbox jak na padzie i wszystko działa

4. gamerski

gamerski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie pytałem się gościa i mówi, że jest kompatybilna lol. Nie wiem co teraz myśleć

5. przemo55

przemo55 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Możesz próbować ale jak nie będzie działać to będziesz wkopany w odsyłanie i kłótnie o swoje. Ja bym celował w logitecha można go w tej cenie wyrwać a jest na prawdę fajny

6. gamerski

gamerski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Poluje na tą kierownicę : Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
    Ale na allegro tylko jedna sztuka :(

7. csdesign

csdesign Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zwolle, NL
    Ja znalazłem trzy aukcje Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy z tym że jedna kierownica jest sprzedawana w zestawie wraz z konsolą, ale sądząc po cenie KT za ten zestaw jak byś napisał do sprzedającego być może zgodził by się odsprzedać samą kierownicę w miarę dobrej cenie.

Wczytywanie...

Poleć forum