1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierownica

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Alf1966, Listopad 24, 2011.

1. Alf1966

Alf1966 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    No więc tak posiadam kierownice do Xboxa 360 logitech FS kupiona bardzo dawno już nie pamiętam jak się nią jeździło i z okazji wyjścia Forzy 4 chciałem sobie na niej pograć i tu mam takie pytanie. Czy to normalne, że jadąc prosto po równej drodze kierownica sama skręca w prawo myślałem, że to przez te wibracje więc odłączyłem ten zasilacz, a ona to samo i wydaje mi się to trochę dziwne. Druga sprawa, że mimo iż wciskam gaz samochód w porównaniu do grania na padzie jakoś wolno jedzie i żeby nie być ostatnim to jakiś cud. Na padzie wciskam gaz i jedzie szybko, a kierownicą strasznie się muli. Może można gdzieś te rzeczy skalibrować czy coś, bo jak na razie gra na niej wygląda lipnie w porównaniu do pada i nie mogę nią nic wygrać :)

Wczytywanie...

Poleć forum