1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierownica

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jan ShaqFan, Wrzesień 2, 2012.

1. Jan ShaqFan

Jan ShaqFan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Danzig, Pomorskie, Poland, Poland
    Hej, mam taki mały problem. Chcę kupić kierownicę do Xboxa, (jazda na padzie w Forza 4 już mi się znudziła :p) myślałem o Logitech G25, ale cena używanej kierownicy + potrzebna przejściówka, to za dużo (wychodzi coś ok.900-1200zł, zależnie od ceny kierownicy). I tutaj pytanie, czy istnieje jakaś dobra kierownica, z ceną do 500zł z 3 pedałami, która będzie działać pod Xboxem bez przejściówek? Jeżeli nie, to którą wybrać MadCatz, czy od MS?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Fanatec, w inne nie warto się pakować. Podepniesz ją do wszystkiego a gra się na niej cudownie ale dużo kosztuje.
    Jak już wybierać z MadCatz i MS to lepiej MS. Szału nie ma ale nie ma też co płakać

4. Jan ShaqFan

Jan ShaqFan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Danzig, Pomorskie, Poland, Poland
    Wiesz, nie stać mnie, żeby wydać 1600-2000zł na kierownicę :)

5. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Mnie też ;p grałem na jakiś pokazach i było mega. Co do tańszych jest jeszcze Logitech FX, który jest podobno całkiem niezły

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    z tanszych to tylko kierownica MS

Wczytywanie...

Poleć forum